Автор Тема: Предизвикателство  (Прочетена 1047 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Предизвикателство
« -: Септември 06, 2009, 05:42:48 pm »
Сигурен съм че и друг път е предлагано да се печели и опит при предизвикателството, дори може и аз да съм го споменавал, затова моля да ме извините ако се повтарям. Но не помня да съм се обосновавал, а и токущо ми хрумна как да обогатя идеята и с други важни подробности.

Първо да започнем с основните неща. Имах предмети които не смятам да нося с даден герой, но поради проблеми като липса на място, бъгове по къщите, несигурност в хранилищата(ако ти оберат един акаунт, обират и хранилището на съответната гилдия), голяма част бяха по-геройте и сега те са безвъзвратно загубени, защото нямам акаунт който да не е бил предизвикан веднага след пускането на предизвикателството, за което дори не бяхме предупредени, например евентуално да се сетя че може да стане такова нещо и да съблека всички, които нбе се бият! Освен това когато предизвикваш някой, ти губиш точки за действие. Добре тогава защо да не се печели опит?!

Но освен че трябва да се печели съответния опит, трябва да се трупат и умения срещу хуманоиди и умения за боравене със съответното оръжие, иначе защо предметите получават принадлежност и защо се хабят точки за действие?

П.П. А и много мразя да съм си сложил отвари и да знам че с тях едва ги бия, а без тях нямам никакъв шанс и някой си ме предизвиква изхабява ми отварите, в същия момент аз натискам битка и бивам победен от чудовищата... това вече ми се случи няколко пъти!
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 05:47:33 pm от Juggernaut »