Автор Тема: 30то ниво накъде сега с Воина?  (Прочетена 3144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
30то ниво накъде сега с Воина?
« -: Октомври 05, 2009, 09:29:02 am »
Стигнах най-сетне 30 ти левел с моят пробит воин и сега не виждам какво мога да правя.
За 4та кат земите достатъчно се изговори, дори и при Скорпионите ме смазаха, явно трябва още точност но откъде, като няма достъпни читави предмети нито на Пазара нито можеш сам да си направиш, нито от дроп?

Култа още на първа битка ме пребиват, хем съм с 2200 живот.
Единственото място където има смисъл да бия е Равнините земи, дава към 1100 опит и към 500 парици.

Та моля кажете къде е най-добре да се фармят пари и рецепти примено, та барем направя след месец достатъчно че да си купя читаво оръжие? Има ли значение нивото на тварите които бия и нивото на рецептите дето пускат (примерно лв 22 пират може ли да пусне лв28 рецепта?)?

п.с. Защо воина е толкова куц бре хора??? Играта наистина е много добра и ми уплътнява времето на работа, че понякога и краде от другото, със страшен потенциал обаче има адски много недомислени неща особено относно уменията на героите като цяло. Особено за воина няма ли изгледи нещо да му подобрите, нещо с което да е равностоен на другите класове.

« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 10:00:22 am от stormer81 »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:30то ниво накъде сега с Война?
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2009, 09:41:15 am »
За дропа на рецепти - падала ми е рецепта 28 ниво от противници 22 .
За война ...   ???

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:30то ниво накъде сега с Война?
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2009, 09:47:06 am »
Война --> представлява организирана борба с използване на оръжие и физическа сила между народите, държавите или страните във вътрешен въоръжен конфликт (наречен гражданска война)

Пресметнато е, че в продължение на 5500 години на Земята са водени 14 500 войни.Всички те са отнели живота на 4 млрд. души.

Воин - боец, войник.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2009, 10:02:32 am »
Благодаря за отговора по темата......

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2009, 10:05:45 am »
Какъв отговор искаш тук - стигнал си до 30 ниво --> Накупи си оръжие и облекло, пръстени, амулети. Експериментирай. Вземи си наемник ако искаш и втори, сложи 50 диаманта и си пренареди точките ако нещо куца в играта ти. Какво искаш да ти кажем? Това е игра и има достатъчно варианти за лично развитие. Не е нужно да играеш като по калъп. Бъди различен.  8)

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2009, 10:14:25 am »
Целта на този форум е за дискутиране и обмяна на опит относно играта.
Не забелязвам ограничение което казва след еди кое си ниво не питайте във форума?

Като нямаш какво конструктивно да кажеш, не пиши?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #6 -: Октомври 05, 2009, 10:23:20 am »
Ако отговорът ми не ти се струва конструктивен, а по-скоро деструктивен, тогава попитай някой 30+ левел със воин. Дай 50 диаманта и си пренареди точките, за да си му копие. Намери си дрехи и оръжия с приблизителни бонуси, за да си му копие. После почни да харчиш по 20 диаманта на ден за 24 допълнителни хода, както правят топ играчите. Със ходовете обаче няма да си копие, а бледо подобие, защото те се ИЗИГРАВАТ. Ето това трябва да свършиш сам. Ако и това не можеш ами подари си акаунта на някой от тях и те ще го играят.

Играта е, за да се играе. Ако искаш игри в които се играе по един и същ начин ами има сайтове за флаш игри. Тази не е от този тип.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2009, 08:27:01 am »
И внимавай с модификатора за разлика в нивата-  на 30-то ниво не се завирай при противници над 34-то, освен ако не са ти наистина много слаби (примерно вълци).
След като си войн- пробвай в Сиимлия да понатрошиш малко костенурки. В Серното море враговете са блатна костенурка и/или крокодил, група от две. Що-годе в 50% от случаите би трябвало да имаш късмет, поне според мен (тварите нямат шанс за блок).

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2009, 09:08:47 am »
Благодаря за отговорите!

Днес си купих от магазина едно чукче с щета 269-279 и 11% критикал та започнах да печеля в Култа дори. Ще изпробвам костенурките в 4та категория, дано е изгодно.
Ще събирам и кинти та ако случайно някои направи епичен меч 4та да мога да си го купя.

Относно защо съм без гилдия - ами не са ми предлагали от сериозни такива. Бих се присъединил към сериозни играчи с които да играеме парти като го пуснат.
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 10:22:06 am от stormer81 »

pithtath

  • Гост
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2009, 05:00:46 pm »
Вземи си наемници, така играта става по-интересна и по-дълга, ще качваш нива по-бавно->вероятността за пуснати предмети нараства, ще биеш по-лесно съществата и ще правиш все по-голяма повреда с течение на времето.

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:30то ниво накъде сега с Воина?
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2009, 12:56:00 pm »
хмм тва с наемниците странно. Аз съм 29-ти левел и се чудя като ударя 30-ти какво да чиня