Автор Тема: Зони "Скорпионите"  (Прочетена 1948 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Зони "Скорпионите"
« -: Октомври 23, 2009, 06:13:36 pm »
Защо не мога да се бия вече в зони "Скорпионите"? Дава че трябва първо да приема задача за нея. Какво общо омат задачите с това в коя зона искам да се бия. Има ли някакви промени в гейнпрея? Да не би някой от зоните без задачи на не може да се посещават?

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Зони "Скорпионите"
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2009, 06:14:39 pm »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Зони "Скорпионите"
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2009, 06:20:03 pm »
Съжалявам за въпроса но набърза потърсих и не съм забилязал точната тема :-[ А заподнати ли сте с нововъведението да нужната сила за някои предмети и дали като се сложени в момента се използват в битка или просто ми кросот героя :D

Май писах преди да погледна линка  :D Мерси за бързия отговар че от доста време не бях влизал във форума и съм изпуснал тези неща. Дайте някакъв съвет в коя зона бих могъл да набия някой докато си стъпя на краката че похарчих всичко за наемник и е гол като пъшка :D да мога да го загърна с нещо да не ставам за срам пред чудовищата  :D
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 06:27:35 pm от poci »

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Зони "Скорпионите"
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2009, 06:24:49 pm »
Ако нямаш сила само са украса *hihi*
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Зони "Скорпионите"
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2009, 06:29:54 pm »
Ама пък колко готино ми стоят  *hihi*  С тея промени все едно наново ще правя всичко. Като си банкротирал и си гол е доста забавно да се играе *hihi*