Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - barlinek

Pages: [1]
1
Dyskusje / Złodzieje
« on: July 24, 2009, 01:41:22 PM »
Witam,

zdarzyła mi się dziś taka historia... ok godz. 13:30 gdy w najlepsze szedłem powalczyć moim bohaterem coś mnie wylogowało... Oczywiście zaraz wszedłem na konto z powrotem i okazało się, że mam zmieniony język na rosyjski a coś spowodowało, że miałem o 4 punkty akcji mniej, niż powinienem mieć a moje życie spadło do zera... ktoś rozegrał za mnie walki! Zaniepokoiłem się i zacząłem szukać opcji zmiany hasła... nie zdążyłem bo nie wiedziałem gdzie jej szukać a ciągle mnie coś wylogowywało i kiedy po chwili znów wracałem na konto język znowu był rosyjski albo jakiś inny z cyrylicą... Oczywiście ów złodziej/podszywacz natychmiast kupił na uakcji (pewnie specjalnie po to stworzonej) za ok. 15000 zł (prawie całą moją gotówkę) jedną jakąś skórę!

Pytanie moje brzmi, jak ustrzec się przed takim czymś w przyszłości? Przecież nie podawałem żadnemu ruskowi mojego hasła! Poza tym czy może być przez jakiegoś GO taka nieautoryzowana transakcja anulowana a postać, która wystawiła taki przedmiot obserwowana? To jest jawna kradzież...

Pages: [1]