Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Haydamaka

Pages: [1]
1
Błędy / Bilet "Poproś o pomoc"
« on: February 22, 2011, 01:44:05 AM »
Quote
Haydamaka [5] Łowca [BUG]    00:15 08-02-11
Logowanie    0 Odpowiedzi

11 dni temu wysłałem bilecik z pytaniem o temacie "Logowanie" (Informacja wyżej). Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie. Odpowiedź poznałem w innych okolicznościach i chciałbym aby ktoś usunął moje zapytanie lub na nie odpowiedział. Można w jednym czasie zadać tylko 2 pytania i czekać na odpowiedź. Przez ten kwiatek, ja jednoza pytanie cały czas mam zablokowane.

Pozdrawiam i proszę o interwencję.

2
Błędy / Logowanie do gry
« on: February 15, 2011, 01:32:15 PM »
Nie wiem czy to błąd, ale nie miałem pojęcia gdzie napisać ten temat. W każdym razie pewne jest to iż jest to problem, który należałoby rozwiązać.

Zaprosiłem znajomego do gry. Ja gram w świecie 4-tym (założyłem konto przez stronę http://bigpoint.pl). On założył konto przez główną stronę gry i wylądował w świecie 3-cim. Dopiero, gdy zarejestrował się przez bigpoint jak ja, udało mu się rozpocząć przygodę na s4. Na stronie gry nie ma możliwości wybrania serwera na który chcemy się zalogować. Jest to uciążliwe według mnie, bo aby się zarejestrować lub zalogować do gry na s4 musimy korzystać z innej strony. Jeśli ma się konto na s4 trzeba koniecznie logować się przez stronę bigpointu. Gdy chcemy zalogować się przez grę, nie wykrywa w ogóle naszego konta. Druga sprawa to ilość graczy. Na s4 jest ich garstka. Zazwyczaj każdy korzysta ze strony gry a nie pobocznych i większość graczy, jak mniemam, trafia na s3 a tylko nieliczni na s4.

Reasumując. Jest to pierwsza gra, jaką widzę, która nie ma zrobionego normalnego logowania, z wyborem serwera (świata), a w końcu są jakieś standardy, których powinno się trzymać. Nie ukrywam, że jest to dla mnie żenujące, bo taka firma jak BP ma swoją renomę i nie może sobie pozwolić na takie akcje. Prosiłbym o niezwłoczne poprawienie logowania, a zrobicie przysługę nam - graczom i na pewno złapiecie dużo nowych graczy, bo gra, oprócz nielicznych bugów i wpadek w tekstach, jest bardzo ciekawie zrobiona.

Pozdrawiam.

3
Dyskusje / Zakon_Chaosu (świat 4)
« on: February 13, 2011, 02:09:50 PM »
Gildia Zakon_Chaosu zaprasza polskich graczy do wspólnej gry!!!!

Grasz w świecie 4?
Jesteś aktywny?
Lubisz współpracować z innymi?
Chcesz być w gildii, której celem jest bycie w topce serwera?

Jeśli na powyższe 4 pytania odpowiedziałeś/aś sobie 4x tak, to nie zwlekaj.
Napisz pw, w grze, do mnie (nick: Haydamaka) a dostaniesz zaproszenie do gildii.

Pozdrawiam i czekam na dużo podań :)


*** 15.02.2011 ***
Aktualny stan gildii: 3 graczy
Aktualne miejsce w topliście gildii: 8

4
Błędy / Brak nicków
« on: February 13, 2011, 01:53:58 PM »
Witam.

Mam problem z wyświetlaniem nicków, czy to np. na liście członków gildii, która znajduje się w zakładce Skarbiec czy jak dostaję wiadomości pw. Jest to strasznie uciążliwe, bo nie wiem kto napisał i komu odpisać. Jedyną możliwością aby się tego dowiedzieć jest wejście w wiadomość i kliknięcie "odpowiedz" ale nie po to gram aby wszystko robić na około, nieprawdaż? :)

Niżej wklejam screeny aby udokumentować błędy.

ScreenShot 1 (w pustym miejscu powinien znajdować się mój nick):


ScreenShot 2 (w pustych miejscach powinny znajdować się nicki autorów wiadomości do mnie):


Mam nadzieję, że szybko się tym zajmiecie i poprawicie te wady. Prosiłbym innych graczy o napisanie czy mają podobny problem jak ja. Dodam, zę sprawdzałem to na różnych przeglądarkach. Administrację proszę o napisanie czy zamierza coś z tym zrobić :)

Pozdrawiam.


Pages: [1]