Author Topic: =(  (Read 4389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kekavac

  • Translator
  • *****
  • Posts: 86
  • Karma: +3/-7
    • View Profile
=(
« on: December 11, 2010, 05:23:46 PM »
Da li je moguce da vec trazim lovca iz sjene pola meseca i ne mogu da ga nadjem sa kitičnim udarcem,kišom strela,okom sokolovim i vještinom baratanja lukom ili samostrelom??????
“The higher the monkey climbs the more him expose”

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: =(
« Reply #1 on: December 11, 2010, 05:30:39 PM »
moras spustiti kriterijum,pre ces sklopiti crafting school komplet sam,nego naci takvog placenika.

Offline Kekavac

  • Translator
  • *****
  • Posts: 86
  • Karma: +3/-7
    • View Profile
Re: =(
« Reply #2 on: December 11, 2010, 05:40:26 PM »
pusti ti mene!
“The higher the monkey climbs the more him expose”

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: =(
« Reply #3 on: December 11, 2010, 07:33:57 PM »
na 5 razini je moguce nac takvog al malo tezeg...., ja sam ga trazio tjedan dana..., trazi samo sa kisom strijela i oko sokolovo

Offline Kekavac

  • Translator
  • *****
  • Posts: 86
  • Karma: +3/-7
    • View Profile
Re: =(
« Reply #4 on: December 18, 2010, 12:22:43 AM »
Ali onda nista ne valja bez kriticnog udarca!  ;) ;)
“The higher the monkey climbs the more him expose”

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: =(
« Reply #5 on: December 18, 2010, 09:30:25 AM »
a pa sad bi ti sve..., onda trazi i dalje

Offline Kekavac

  • Translator
  • *****
  • Posts: 86
  • Karma: +3/-7
    • View Profile
Re: =(
« Reply #6 on: December 18, 2010, 11:14:42 AM »
To je sve povezano.Kisa strela+oko sokolovo+veoma dobar luk ili samostrel=veoma dobar plaćenik.A kada se na kišu strela doveže kritičan udarac to je neverovatno!Onda je plaćenik koga poseduješ neverovatan.A ako te zasere da nadjes plaćenika sa otrovom koji bi se nadovezao na kisu strela i kritičan udarac tada ispada najbolji rendžer kao plaćenik na razini 5! ;) ;)
“The higher the monkey climbs the more him expose”

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: =(
« Reply #7 on: December 18, 2010, 11:22:55 AM »
može se naći takav plaćenik, samo moraš biti uporan i redovito provjeravati šta se nudi u ničijim zemljama  :D :D Ja imam par takvih plaćenika, tako da će sigurno naletjeti  ;) ;) ;)

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: =(
« Reply #8 on: December 18, 2010, 11:32:26 AM »
nicijim zemljama!1 aaa pa nema toga,tamo je veca ponuda.Ja sam mislio da on redovno tamo i trazi...Sto mi zapravo daje jednu super ideju.Primetio sam da tier4+ svi idu na neki mass volley ,5 aoe strelaca.Trebalo bi se izgraditi kao pljackas , i to ili sa gardijanima koji imaju deflect missile ,ili na ghost stalkere sa stealthom (po mom iskustvu ghost stalkeri kidaju shadow huntere,jer imaju jace statistike,pogotovo od ovih sa samostrelima).

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: =(
« Reply #9 on: December 18, 2010, 11:38:20 AM »
tu si u pravu, ali ratnici iz sjene sa samostrelima su najjači u tamnicama (zbog min. štete) i još ako imaju oko sokolovokritični i sl., protivnik ne stigne ni udariti  :) :) ovi drugi su jači u jedan na jedan izazovima  ;) ;)

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: =(
« Reply #10 on: December 18, 2010, 11:39:20 AM »
ma tamnice su precenjene.  :) . Ionako ne daju max XP po potrosenom akcionom poenu.

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: =(
« Reply #11 on: December 18, 2010, 11:41:53 AM »
XP se dijeli se na junaka i plaćenike, koji se sa tobom bore u tamnici, manje plaćenika više  XP-a i obratno  ;)

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: =(
« Reply #12 on: December 18, 2010, 11:44:59 AM »
XP se dijeli se na junaka i plaćenike, koji se sa tobom bore u tamnici, manje plaćenika više  XP-a i obratno  ;)

razumem ja to , nego i dalje sam upravu.Ako se odlucim za manje ili bez placenika,ne mogu preci celu tamnicu (naravno sve vreme pricamo za ove iz vise delova) ,a ako idem sa mnogo,onda za ovih prvih nekoliko soba dobijem smesan XP.najbolje je tuci najjacu mogucu solo ,ili u paru sa 1 placenikom koji najbolje dopunjuje u dobru kombinaciju.Uostalom samo isprobati svuda i naci koliko najvise XP mozes uzeti po borbi .

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: =(
« Reply #13 on: December 18, 2010, 11:52:25 AM »
za tamnice sa više razina moraš ići sa svim plaćenicima, ali one nisu bitne za iskustvo, već za nagradu. A na svakom nivou imaš tamnica koje daju više iskustva, a protivnici su prolazni, pa onda u njih se ide za nabijanje iskustva  :)

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: =(
« Reply #14 on: December 18, 2010, 11:59:40 AM »
 :) .Jasno je meni sta ti kazes. Multistage ,malo manje iskustva ali bolji drop ,a ima ovih sa strane koji daju vise iskustva i nikakav drop.E ono sta je diskutabilno je koliko su shadow hunteri ukupno dobri .Po meni mnogo manje nego sto ih ljudi uzimaju .Jer totalno otvaraju prostor da se ljudi izgrade upravo protiv takve kombinacije i uzimaju im pare na pljackama.Jer vise se para zaradi loveci ljude nego prodajuci drop iz dungeona.Bar je trenutno tako,jer su nagrade za prichu jako male i oprema potrebna da se to osvoji zna biti mnogo skuplja nego sto bude nagrada.Sa druge strane ,dobro odabrani placenici omogucavaju da se sa jeftinijom opremom pobedi ekipa sa skupljom opremom (ne visestruko,ali donekle skupljom) .Uostalom to bi sve trebalo isprobati,ali svidjaju mi se razlike u klasama i njihova konkretna primena.