Author Topic: Zmiana Atrybutów  (Read 2194 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Zmiana Atrybutów
« on: May 26, 2011, 07:02:54 PM »
Witam,
21-05-2011 przez "popros o pomoc" zgłosiłem nastepujacy problem:

Witam, Kliknalem na zmiane atrybutów, zostalo mi pobrane 25 diamentow zgodnie z taryfikatorem. Mialem do rozdysponowania 190pk w Atrybutach, dodalem sobie 100 do witalnosci i kliknalem "zachowaj", i cos sie posypalo - bo praktycznie wszystkie pkt jakie mialem zostaly dodane do witalnosci, a NIE TAK chcialem je rozdysponowac. Prosze o wyzerowanie mi atrybutow, bym mogl jeszcze raz rozdac pkt zgodnie ze swoim uznaniem, nie mam ochoty znow placic 25 diamentow skoro cos sie w grze sypnelo :/

Prosze o sprawdzenie
pzdr

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Zmiana Atrybutów
« Reply #1 on: May 27, 2011, 12:59:51 PM »
Jesteś pierwszą osobą która zgłosiła coś takiego . Programiści to sprawdzili i wszystko działa porawnie . Jest to niestety Twoja ''wina''przy rozdzielaniu punktów

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Zmiana Atrybutów
« Reply #2 on: May 27, 2011, 01:22:28 PM »
Dla mnie bzdura jest wytlumaczenie, "jestes pierwsza osobą zgłaszającą błąd i na pewno sie Ty pomyliłeś" ktore dostalem. Zmienialem juz wczesniej atrybuty oraz pozostale skille i wiem, jak sie to robi. W tym wypadku mialem 190 pkt do rozdania, przydzielilem 100 i dalem zachowaj, a przydzielilo wszystkie. Zatem gdzie jest tu moja wina. zaczynam watpic, czy ktokolwiek sie tym problemem zajal czy tylko "Twoja wina", wydaj kolejne diamenty..Tym bardziej, ze nie proszę Was o zwrot diamentow, tylko o wyzerowanie atrybutów, tak, bym mógł je przydzielić wg własnego uznania a nie wg uznania programu/gry. Miesiąc temu zgłosiłem inny problem dotyczacy zaginionego Helmu Hoplity i mimo obietnic nic sie z tym nie zrobiło.. Pewnie tez moja wina.
« Last Edit: May 27, 2011, 03:25:54 PM by Anubis78 »

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Zmiana Atrybutów
« Reply #3 on: May 28, 2011, 08:57:21 AM »
Miesiąc temu mnie tu jeszcze nie było , więc w sprawie hełmu nie jestem Ci w stanie pomóc . Co do ''błędu '' przy rozdzielaniu punktów napisałem Ci to co usłyszałem od programistów , sprawdzili Twoje konto i wszystko działa i działało poprawnie .