Author Topic: bug la magie  (Read 3126 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
bug la magie
« on: May 29, 2011, 06:26:11 PM »
sunt magician ,,negru'' si am ultima magie adica ,,asi pierde concentrarea'' la nivel maxim adica 7 , dar nu o face cand lupt.... :'( :(

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: bug la magie
« Reply #1 on: May 29, 2011, 10:19:32 PM »
sunt magician ,,negru'' si am ultima magie adica ,,asi pierde concentrarea'' la nivel maxim adica 7 , dar nu o face cand lupt.... :'( :(

vezi daca ai spiritul necesar pentru magie...

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: bug la magie
« Reply #2 on: May 30, 2011, 08:34:30 AM »
pai daca crezi asta te poti uita si tu la ultimile lupte ale mele si ai sa vezi si tu ca am mana !

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: bug la magie
« Reply #3 on: May 31, 2011, 11:01:22 AM »
M-am interesat de aceasta de aliati. Informatia data este din forumul bulgar...
Aceasta abilitate functioneaza doar atunci cand jucatorul este atacat, deci are efect doar asupra proprietarului.
 Vrajitorii au agilitatea ridicata si deci aceasta abilitate devine aproape inutila, deoarece funcţionează greu împotriva unor abilitati active pentru lovitura critica ca de ex: razbunare, ambuscada s.a. (inamicii au aceleasi abilitati ca eroii si merc.). Din aceasta cauza nu este indicat in raportul de lupta ca folosesti ,,asi pierde concentrarea''. Aceast abilitate poate fi calculata doar ca o valoare inalta ascunsa a agilitatii...

Iti recomand dupa 2 iunie sa te dezici de aceasta abilitate ea este aproape inutila si are efect doar asupra ta. M-am uitat la luptele tale, folosesti multi vanatori din umbra, care termina lupta in 1 runda, in a doua runda nici nu ajungi... asa ca abilitatea data nu-ti aduce nici un folos...

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: bug la magie
« Reply #4 on: May 31, 2011, 10:19:13 PM »
MULTUMESC MULT !!! ESTI O DULCE !!!!!!! :-[