Автор Тема: диаманти  (Прочетена 18428 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #90 -: Август 18, 2010, 10:33:24 pm »
Извинявам се, пак ви подбих цената на диамантите, някакви късметлийски дни са ми се наредили :)

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #91 -: Август 19, 2010, 12:12:59 am »
Вдигането на цените на диамантите има и положителна черта. При сегашната ситуация срещу 40.00 лева може да се купят 440 диаманта по сегашния курс това прави над 80 млн. Това е напълно достатъчно за сносно обличането на герой и наемници в 5 категория.
Сносно обличане ама дръжки... С тези цени на диамантите малко хора останаха дето да се занимават със занаят и направят предметите за сносното обличане. Разнообразие никакво от към предмети. Преди и аз си майсторях и печелех добре ,но с тези цени за диамант си е загуба на нерви. Нямам нито желанието нито нервите да отглеждам 15-20 героя. Единствените предмети сега на пазара са направени от същите диванета надуващи се на всеки втори пост във форума, демонстрирайки величие и явна липса на личен живот. Правете си интересното и си играйте с всичките си десетки герои, аз ще влизам от време на време и ще ви гледам сеира. Просто ми е интересно до каква степен ще се ос*ре играта заради мултащината. Както бях писал и преди, моля създателите на играта да направят един сървър 4 , където мултащината да е забранена. Там вече наистина би се показал потенциала на свободния пазар. А тук в бетета да си останат всички дето искат да дундуркат по цяло стадо геройчета и да се надуват колко са велики. Диаманти си купувам главно със смс, но максимално за по 15-20 кинта на месец. Без премиум за трите си героя няма да остана , но и не мисля да се занимавам със занаят за сега, защото печалбите не си заслужават.

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #92 -: Август 19, 2010, 12:51:08 am »
Като немаш нерви иди в специализираните заведения за това!Като не ти се занимава седи пред компа когато е изклиучен!Като те мързи да правиш герои и да маисториш не го прави!Като не ти се играе на тая игра не я играй!Ред рев,ред плач,ред рев,ред плач....те затова и даржавата е на тоя хал,от такива като тебе!

Shivers

  • Гост
Re:диаманти
« Отговор #93 -: Август 19, 2010, 01:34:05 am »
Не държавата е на това дередже заради готованковци като тебе. Правиш 20 героя и напълно прецакват системата поради тази причина бяха премахнали и диамантите като награди заради тези муленца и напълно подкрепям човека за да има въобще някакъв баланс в пазара трябва да има човек по 1 герой ... не случайно във абсолютно всяка друга игра мултитата са забранени ... за това дето му викаш да ходи да играе друга игра ... да ти кажа явно човека иска да е играе тази игра но напълно добре разбира че ще е 10 пъти по интересна ако нямаше мултита аз даже немога да разбера как може да ви е интересно да имаш 20 героя 5 да копаят камъни 5 кюлчета 5 кожи 5 пращат диаманти на останалите и така натам .... всичко ти е наготово и ти за нищо не се мъчиш към какво се стремиш ми обясни ти ? губи се смисълът от играта като затова напоследък излезнаха теми от рода на "Каква е целта на играта" който би трябвало да е симулация на реален пазар инфлация и всякакви други фактори трябва като си се мъчил 10 дена да изпълниш едно приключение накрая получиш легендарна броня и да подскачаш от кеф до тавана . Трябва като изработиш рядък предмет да ти се насълзяват очите от кеф. Абе кво ли разправям като най-вероятно няма и да схванеш.

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #94 -: Август 19, 2010, 08:46:43 am »
Като немаш нерви иди в специализираните заведения за това!Като не ти се занимава седи пред компа когато е изклиучен!Като те мързи да правиш герои и да маисториш не го прави!Като не ти се играе на тая игра не я играй!Ред рев,ред плач,ред рев,ред плач....те затова и даржавата е на тоя хал,от такива като тебе!
Прав си , ще отида в специализираните заведения за това - кръчмица някаква или на море  *BEACH*. И ще си прекарам добре с приятели на по бира вместо да разхождам една тумба герои *beer*. Пред "компа" ще седая не само когато е "изклиучен", защото мога да правя и други неща на него освен гореспоменатото упражнение с банда герои.Дори мога да ти препоръчам това http://pravopisen.onlinerechnik.com/ .И извинявайте ако съм прецакал държавата , за това че не играя по вашия начин :D
Не държавата е на това дередже заради готованковци като тебе. Правиш 20 героя и напълно прецакват системата поради тази причина бяха премахнали и диамантите като награди заради тези муленца и напълно подкрепям човека за да има въобще някакъв баланс в пазара трябва да има човек по 1 герой ... не случайно във абсолютно всяка друга игра мултитата са забранени ... за това дето му викаш да ходи да играе друга игра ... да ти кажа явно човека иска да е играе тази игра но напълно добре разбира че ще е 10 пъти по интересна ако нямаше мултита аз даже немога да разбера как може да ви е интересно да имаш 20 героя 5 да копаят камъни 5 кюлчета 5 кожи 5 пращат диаманти на останалите и така натам .... всичко ти е наготово и ти за нищо не се мъчиш към какво се стремиш ми обясни ти ? губи се смисълът от играта като затова напоследък излезнаха теми от рода на "Каква е целта на играта" който би трябвало да е симулация на реален пазар инфлация и всякакви други фактори трябва като си се мъчил 10 дена да изпълниш едно приключение накрая получиш легендарна броня и да подскачаш от кеф до тавана . Трябва като изработиш рядък предмет да ти се насълзяват очите от кеф. Абе кво ли разправям като най-вероятно няма и да схванеш.
Именно +

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #95 -: Август 19, 2010, 09:06:23 am »
Сносно обличане ама дръжки... С тези цени на диамантите малко хора останаха дето да се занимават със занаят и направят предметите за сносното обличане. Разнообразие никакво от към предмети. Преди и аз си майсторях и печелех добре ,но с тези цени за диамант си е загуба на нерви. Нямам нито желанието нито нервите да отглеждам 15-20 героя. Единствените предмети сега на пазара са направени от същите диванета надуващи се на всеки втори пост във форума, демонстрирайки величие и явна липса на личен живот. Правете си интересното и си играйте с всичките си десетки герои, аз ще влизам от време на време и ще ви гледам сеира. Просто ми е интересно до каква степен ще се ос*ре играта заради мултащината. Както бях писал и преди, моля създателите на играта да направят един сървър 4 , където мултащината да е забранена. Там вече наистина би се показал потенциала на свободния пазар. А тук в бетета да си останат всички дето искат да дундуркат по цяло стадо геройчета и да се надуват колко са велики. Диаманти си купувам главно със смс, но максимално за по 15-20 кинта на месец. Без премиум за трите си героя няма да остана , но и не мисля да се занимавам със занаят за сега, защото печалбите не си заслужават.

Доста грозни думи, мислех че неси такъв човек. И ако визираш мен с това(в червеното), мисля че си доста далеч от истината. Първото което е имам само 3 героя, от които единия по никакъв начин не е обвъзан с другите два.Второто което, си имам личен живот, работа и много приятели.Поста ти е прекалено груб, дори и да за да го прочета докрая.

Неактивен trola

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +11/-15
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #96 -: Август 19, 2010, 09:28:52 am »
Цитат
Вдигането на цените на диамантите има и положителна черта. При сегашната ситуация срещу 40.00 лева може да се купят 440 диаманта по сегашния курс това прави над 80 млн. Това е напълно достатъчно за сносно обличането на герой и наемници в 5 категория.
Само да попитам едно дете откъде ще намери тези 40 лева (хайде да мислим преди да пишем глупости ).Само питам и отговор не искам.
Иначе и моето скромно мнение е че ако се играе само с 1 герой нещата ще си дойдат по-местата и цените ще се нормализират.И за всички ще е еднакво защото някой който сега почва няма как да се сравнява с 4,5,6 кат.(всмисъл аз ще дигна герой(муле) много по-бързо от някой който сега започва-а не трябва да е така )Малко се отклоних от темата за което съжалявам но и при диаманите е същото,и те се копуват по същия начин с много мулета

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #97 -: Август 19, 2010, 09:48:59 am »
Доста грозни думи, мислех че неси такъв човек. И ако визираш мен с това(в червеното), мисля че си доста далеч от истината. Първото което е имам само 3 героя, от които единия по никакъв начин не е обвъзан с другите два.Второто което, си имам личен живот, работа и много приятели.Поста ти е прекалено груб, дори и да за да го прочета докрая.
Кого визирам в червеното става ясно ако го прочетеш по внимателно. Срещу теб нямам нищо. Щеше да го разбереш ако ми беше прочел поста до края. Просто ми омръзна играта да се о*ира все повече и повече заради задълбочаващата се мултащина. Аз също имам 3 героя и бих ги подарил на първия който ги поиска ако можех да започна на чисто някъде където няма да има разни мултита бъркащи играта.Извинявай ако съм те засегнал.

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен trola

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +11/-15
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #98 -: Август 19, 2010, 10:00:18 am »
Прекрасно ще е ако може да се направи един сървър в който ще може да се играе само с 1 акаунт,и дори съм сигурен че повечето играчи там ще се прехвърлят.Аз също бих си подарил двата героя ако има сървър без мултита.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #99 -: Август 19, 2010, 10:51:08 am »
За тия мулета нали пак трябва време бе умник,нали пак всеки се мачи!Нали и те искат средства да се развиват!Никога такива като вас нема да стигнат такива като тоя дето отделя повече време на играта и има желание да си направи играта по лесна!Има ли желание,има и начин,нема ли желание намираме оправдание!Речника си го сложи за начална страница на компа и си го разглеждай него!Щото ако няма на кой да ревеш,няма да ревеш!

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #100 -: Август 19, 2010, 11:43:23 am »
Орел и рак и щука,
не зная по каква сполука,
такваз им работа дошла
да теглят наедно кола.
И ето те са впрягат,
напъват са, напрягат,
ей тъй, че ще са пукнат чак,
а пустите кола не мръдват пак.
Те можаха покара
най-лесничко товара,
но на, орелът кат крилат
все теглял нависоко,
кир Рачо - теглял наназад,
а щуката - в дълбоко.
Кой крив, кой прав - не знам,
Товарът и до нине там.
Несговорна дружина - не могат си почина.

 ;) ;) ;)
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #101 -: Август 19, 2010, 11:47:10 am »
"Оръжието на слабия е оплакването"
                            Арабска мъдрост

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:диаманти
« Отговор #102 -: Август 19, 2010, 12:04:05 pm »
"Оръжието на слабия е оплакването"
                            Арабска мъдрост

Ясно... значи ти и LCFDivine сте обявили джихад на неправоверните си съфорумници.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #103 -: Август 19, 2010, 12:04:55 pm »
Разговорът в темата отива в посока, която не ми харесва.

Нападките и обидите са забранени.

Моля, спазвайте форумните правила.

Темата се заключва.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts