Автор Тема: Помошници 3та категория.  (Прочетена 3909 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pStrike

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Помошници 3та категория.
« -: Март 18, 2011, 07:53:00 am »
Може ли някой да ми препоръча наемници за 3та категория, виждам че вече са с умения. Какви наемници и с какви умения биха ми свършили най-добра работа ? ... и 10x :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #1 -: Март 18, 2011, 08:01:33 am »
1-2-ма свирепи войни , екипирани с чукове и по възможност въртележка са удачен вариант особено в зоните с бикове и костенурки.

В същото време преследвачи с умение две оръжие и екипирани с метателни ножове ще ти помогнат  да преминеш доста лесно през зоните с хуманоиди.

Но в крайна сметка  винаги можеш да вземеш наемници , които най-добре подхождат на вижданията ти за играта.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #2 -: Март 20, 2011, 10:08:58 pm »
Аз карам на следната групичка- главен герой (някакъв), четирима свирепи войни ниво 25 с умение Две оръжия (също така и Защита в ръкопашен бой е полезна срещу босовете) и един светъл мистик ниво 25 с Лекуване 6 и Майсторство в лекуването 2. Оттам нататък- само ти е нужен късмет да облечеш екипа с хубави редки премети от магазините, за да докараш по около 60 ловкост и точност, както и около 1300 здраве (без тежки брони). За свирепите- слагай мечове с висок блок. На мистика- тояжка с блок и предмети за ловкост. Оттам нататък- почваш терор над малките многостепенни в Бунар и Грунар, до ниво 27. Все ще събереш бижута и хубави мечове за една ръка, екипираш ги на наемниците и вече са с по около 80 точност и ловкост. Довършваш приключенията, изкарваш четата до ниво 27-28 и почваш големите многостепенни (в Бунар и Пустите скали, където босовете са хуманоиди).

Най-важен в случая е шансът за блок, оттам нататък подменяй мечовете само с такива ниво 27-29 също с висок блок, евентуално и критичен или пък Съкрушителен удар. Също така ползвай временните отвари- 9 допълнителни точки на атрибут не са малко за трета категория. Поглеждай и какво се предлага на аукциона, има легендарни нещица на приемливи цени.

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #3 -: Март 20, 2011, 10:21:03 pm »
всички приключения в трета категория без никакъв проблем се минават дори и преди 25 ниво
просто няма смисъл да фермиш малките многостепенни като може да фермиш големите

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #4 -: Март 24, 2011, 02:28:54 am »
Може ли някой да ми препоръча наемници за 3та категория, виждам че вече са с умения. Какви наемници и с какви умения биха ми свършили най-добра работа ? ... и 10x :)

Моята препоръка пак е от мегдана на Свят 3, т.е. оскъдица. По принцип зоните се минават с какви да е наемници с прилична екипировка, но тъй като идеята е как да стане възможно най-икономично, ето идеята:

1а) 2 или 3 арбалетчика - тук търся умение залп 2 или орлово око 1 и да са точни
Аргумент - арбалети падат много от дроп, можеш да намериш сини, че дори и жълти на много изгодни цени

1б) 1 светъл маг-лечител, с майсторство в лекуването 2 и лекуване на 5 или 6, както препоръча Шереметиев (не съм максималист и не държа лекуването да е на 6-тица).
За мистиците също има хубави и евтини тояги от дроп, както и евтини комплекти на бойния монах.

1в) 1 класически пазител, който да отклонява част от огъня от стрелците ти

Възможни резерви и алтернативи

2а) 1 точен преследвач, който може да е или с копие, или с 2 комплекта метателни ножове

2б) 1 свиреп войн с 2 оръжия + защита в ръкопашен бой или/и вътрележка
Зоната Карагандска разпределителна дропи смислени мечове - така че и те се намират на не много високи цени.

При беден пазар най-трудничко ще ти е екипирането на войните и стрелците, но редки от магазините или пък нормални или сиви предмети от рецепти с рубини са напълно достатъчни за обличането на наемниците.

При бижутата, оглеждай се на пазара за комплекти на рейдъра. В кат.3 ги харесвам за всички класове.
« Последна редакция: Март 24, 2011, 02:37:38 am от Aegir »

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #5 -: Май 04, 2011, 04:50:03 pm »
И аз да попитам.Става ли този наемник,или му е много ниско нивото?
First in, last out.

Неактивен untake

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 242
  • Karma: +19/-41
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #6 -: Май 17, 2011, 12:20:18 pm »
И аз да попитам.Става ли този наемник,или му е много ниско нивото?

Трябва му повече жизненост и е хубаво да е над 25то, за да може да носи по-хубави брони/оръжия. Но ако с хубави бижута компенсираш жизнеността, би трябвало да върши работа.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #7 -: Май 17, 2011, 01:32:05 pm »
И аз да попитам.Става ли този наемник,или му е много ниско нивото?


Не :)

Ето го моето предложение :

Пазител с възможно най-много провокация (моя беше със 7 провокация в 3та категория). Другите умения не са чак толкова важни, но провокацията спасява животи.
Ловци : 2 - с лъкове. Умения : Критичен удар, орлово око, критичен удар, горяща стрела/пронизващ изстрел, критичен удар, може и залп (ако си намерил добър арбалет)
Преследвач : Две оръжия, за предпочитане ками (дава блок и по-високи минимални поражения). Умения : Две оръжия, Критичен удар. Майсторство с ками винаги е добре дошло.
Яростен боец : Две оръжия, Въртележка/Яростна фронтална атака, Защита в ръкопашен бой/Берсерк.
Герой : К'вото дойде  *hihi*
Ако имаш пари, и си решил да се задържиш в категорията, според мен тези са перфектните наемници. Жълтеникав цвят ще им отива (АКО си решил да се задържиш в категорията), ако ли не : Публикувана от: Aegir; Публикувано на: Март 24, 2011, 02:28:54

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #8 -: Май 17, 2011, 01:38:07 pm »
И аз да попитам.Става ли този наемник,или му е много ниско нивото?



На мен ми допада.Има добри умения и ниска надница.

Относно екипирането , няма нужда да се притесняваш.Има достатъчно добри комплекти както за брони , така и за бижута ,а и не са толкова скъпи. В стъпките от приключенията спокойно можеш да намериш хубаво оръжие , било то за 1 или 2 ръце.Като цяло те съветвам да се ориентираш към чуковете поради високите им поражения.

Успех:)

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #9 -: Май 17, 2011, 01:48:36 pm »
Не :)

Ето го моето предложение :

Пазител с възможно най-много провокация (моя беше със 7 провокация в 3та категория). Другите умения не са чак толкова важни, но провокацията спасява животи.
Ловци : 2 - с лъкове. Умения : Критичен удар, орлово око, критичен удар, горяща стрела/пронизващ изстрел, критичен удар, може и залп (ако си намерил добър арбалет)
Преследвач : Две оръжия, за предпочитане ками (дава блок и по-високи минимални поражения). Умения : Две оръжия, Критичен удар. Майсторство с ками винаги е добре дошло.
Яростен боец : Две оръжия, Въртележка/Яростна фронтална атака, Защита в ръкопашен бой/Берсерк.
Герой : К'вото дойде  *hihi*
Ако имаш пари, и си решил да се задържиш в категорията, според мен тези са перфектните наемници. Жълтеникав цвят ще им отива (АКО си решил да се задържиш в категорията), ако ли не : Публикувана от: Aegir; Публикувано на: Март 24, 2011, 02:28:54
едва ли в 3-та е бил със 7 провокация.най-много в 3-та съм виждал с 3
zlatin98 свят 2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #10 -: Май 17, 2011, 02:04:24 pm »
о беше,беше аз съм му го виждал мисля,че и във форума се писа за него  :D

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #11 -: Май 17, 2011, 02:26:22 pm »
о беше,беше аз съм му го виждал мисля,че и във форума се писа за него  :D

Аз още съм с него, но в 4та не върши толкова работа  *UNDECIDED*

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #12 -: Май 17, 2011, 05:19:35 pm »
 :) Благодаря на всички за съветите.Трудно се намира хубав пазител в трета (поне аз трудно намирам).
За сега съм със Светъл 25-то ниво с ловкост x4,лекуване 6,майсторство в лекуването 2 и Чисто съзнание 2.Един Ловец с Орлово,Залп 2 и майсторство с арбалет.И засега само двама яростни с въртележка,защита в ръкопашен и майсторство с чук и брадва.Търся си последния за партито. :)
First in, last out.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Помошници 3та категория.
« Отговор #13 -: Май 17, 2011, 05:33:44 pm »
Ловец с ками е добър избор... (камите да са с колкото може по-висок блок) В смисал ловкостта да го спасява от ударите, а ако все пак някои удар го стигне, блока да му помага...