Автор Тема: предложения за ново масово умение на ловците  (Прочетена 5338 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #15 -: Август 04, 2011, 08:24:45 pm »
ама ако съм както си трябва с плетените брони ще видим кой ще е ступания :)
е ти да не си мислиш,че като си с 1000-1500 повече броня(5та категория) и ще имаш голям ефект срещу мистика  :D
кажи ми кой ловец искаш да ударя в 5та на предизвикателство да видиш ефекта от тая плетена броня и арбалет  ;)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #16 -: Август 04, 2011, 08:36:43 pm »
не казвам че работата е голяма обаче с добре подбрана екипировка мистика може да отнесе боя :) важи и обратното :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #17 -: Август 04, 2011, 08:47:35 pm »
не казвам че работата е голяма обаче с добре подбрана екипировка мистика може да отнесе боя :) важи и обратното :)
Ами направих 2 проби току що.Срещу първите срещнати ловци.
Ще спомена само единият.От горе до долу облечен с епици от епични рецепти вкл и лъка му.Ъпгрейднати, с над 550 ловкост и 550 точност.Доста време се бихме,но въпреки това резултата беше в моя полза и ми остана още 2500-3000 здраве.Аз съм облечен с епици от легендарни рецепти.Т.е. по-слабичко ама пак го бия.Та колко по-добре подбрана екипировка искаш от епични рецепти за да тествам и някои друг  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #18 -: Август 04, 2011, 08:50:56 pm »
тествай някой с арбалет пак така добре екипиран и тогава ми пиши на лично да не оспамваме темата.
по темата какво ще кажете за умение което в обсега сваля 12% от атрибутите на врага а в близък бой процента да е 24% като при бойния вик.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #19 -: Август 04, 2011, 08:51:49 pm »
e кървави от епични  :D :D :D
viruskiril свят-2

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #20 -: Август 04, 2011, 09:41:29 pm »
дойде ми и друга идея за масово умение:)
умение което да отнема толкова атрибутни точки на всички врагове колкото са 50% от макс щетите на оръжието. така по точки се получава ефекта на бойния вик.
друг вариант е по-добно на земетресението. при всеки изтрел героя да има шанс да зашемети опонентите си :) 20% шанс мисля че е разумно :) когато зашеметява със залпа ако някой блокира/избегне удара да не го хваща умението като компенсация за силата му. е ще го направите с дух това ми е ясно :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #21 -: Август 04, 2011, 10:14:52 pm »
да 20% мисля че е пракалено  :D
е много ясно че ще е с дух.Но с тея предложения, ловеца ти ще гълта повече дух от моя мистик  :D.
Едно такова умение макс 10% като при пазителя и по 100-150 дух като ти глътне на един изтрел + духа от залпа и ще издържиш 2 рунда с духа  :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #22 -: Август 04, 2011, 10:32:11 pm »
За ловец два рунда биват. Те и без това най-важни са в началото (е, според зависи). Ако в началния рунд сваля с 24% на момента, а във втори с 12% за следващите два рунда, ще си изпълни ролята бая културно (освен ако не си свиреп войн- тогава би било безсмислено ловецът да ползва такова умение).

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #23 -: Август 05, 2011, 06:03:10 am »
кое му е прекаленото че ловеца трябва да убие до 5я рунд най-късно ако се бие с воин ли за да се отърве. просто давам идеи и примерни цифри. казах 20% защото пазителя не напразно е наричан танк и при него би било прекалено. но ловците сме по-леко облечени и нямаме изродски блок като тях. от тази гледна точка казах че може да е повече. а духа ще го ограничи и пак ще е умение за бързо убиване.
привърженик съм отровата да отнема процент от точките всеки рунд като се почне от 12% при залпа и да нарасне до 24% в ръкопашния бой. 12% разлика в атрибутите с воините при положение че ги бием отдалеч ще е честно както и да се изравним в ръкопашния бой където имат предимство със своите умения.
ако не ви харесва ето колко точки иска отровата за да е 100% успешна

Точки   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13
Бонус   2 %   4 %   8 %   12 %   20 %   30 %   40 %   50 %   60 %   70 %   80 %   90 %   100 %
Необходим Дух   2   3   4   6   8   10   12   14   16   18   22   24   26

може се направи и с точки. след първия изтрел ако бъдат отровени да губят по 10 атрибутни точки всеки рунд като се броят тук и изтрелите. ще трябват към 10 рунда за да стигне ефектта на бойния вик но все пак ще е по-справедливо спрямо сегашната ситуация.
иначе казано след обсега ще се стигне ефектта на магиите на мистиците а ако отцелее по-дълго дори и ефекта на бойния вик. и за да се получава на 100% ще иска 13 точки за умения а не 7 като воините и пак по-малко отколкото на мистиците признавам но и при тях малко оправяне няма да е зле.
една молба към тези които не харесат някое предложение. изкажете минусите и предложете своя идея.
 моето желание е ловците да получат масово умение което да мери сили с тези на другите класове.
« Последна редакция: Август 09, 2011, 02:50:04 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #24 -: Август 09, 2011, 03:02:18 pm »
извинявам се че го пиша в отделен пост но не знам дали има ограничение в знаците като други форуми затова го правя.
имам ново предложение за масово умение на ловците което мисля че ще допадне на всички - масова прецизност:
разпределено в 6 нива и всяко ниво ще дава +4% шанс за успешна атака максимум 24% шанс като умението на ловците прецизност. допълния шанс от масова прецизност се прилага само върху наемниците без героя. ако наемника има прецизност нейния максимум за категорията няма да може се хадхвърля дори с бонус от масова прецизност. мисля че това умение няма да наруши баланса в играта и е способно да се противопостави на уменията на другите класове.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)