Автор Тема: Какво ми се иска да видя в играта :))  (Прочетена 21548 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #30 -: Януари 09, 2012, 10:52:46 pm »
Дотука нито едно предложение не ме впечатли освен на Ибрахимчо за камите!Блока им сериозно трябва да се преразгледа!С всяка категория блока на едноръките мечове расте с по 6-8.А на камите 1-2! :( Силата при воините е постоянно растящт атрибут с функциите:
- Определя атакуващата мощ на героя.
- Всеки 6 инвестирани точки в Силата гарантират 1% бонус върху минималните и максималните поражения на героя, като този бонус не може да надвиши 150%.
- Всеки 10 точки Сила намаляват блока на противника с 1,5 точки.
- Силата, също така, определя и способността на героя да използва дадена броня или оръжие, тъй като екипировката в Имперски герой има минимални изисквания за Сила
Силата,жизненоста и интелекта не зависят в битките от зара.Успоредно на това ловкоста и точноста зависят от тия 25% шанс за удар ???За всяка точка на останалите класове се дават като бонус 1.5 точки с изключение на  героите ловец и преследвач!Тези атрибути играят огромна роля в битките!Допълнително "условните" умения контра-атака,засада и отвръщане развалят тотално геймплея спрямо преследвачите!Ако има по-ощетен от играта клас герой моля покажете го!
То е време да се направи нещо с този тип герой.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #31 -: Януари 09, 2012, 11:02:23 pm »
то на преследвача най-големия му проблем че заради проклетите умения които слагат по оръжията всеки може да ползва неговите убер умения а ако са в ръцете на яростен. лично за мен по ред причини съм кръстил този клас класа на комплексаря. всеки може се сети сам какви са причините
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #32 -: Януари 09, 2012, 11:54:18 pm »
На преследвача му липсва просто едно малко масово уменийце. Всичко друго се компенсира от конкретен подбор на наемници. Свирепият воин, например, нямаше да струва нищо без бойния си вик, ако ще и гердан от ками да си окачи.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #33 -: Януари 10, 2012, 01:31:22 am »
Свирепият има редица полезни умения Бесерк,защита в ръкопашен бой,боен вик,въртележка,могъщт замах!При тези условия какви са шансовете на преследвача срещу войн при еднаква екипировка!Ками срещу ками с плетени брони двамата.Камите с контра и засада.Бесерка добавя 30% към щетите отделно процента от силата му е по-голяма от на преследвача.Бойният вик сваля 24% от атрибутите на преследвача т.е. свежда до почти неговите ловкост и точност атрибути.И остават 2-та атрибута сила и жизненост.На воина са по 1.5 точки на двата показателя,на преследвача по 1 точка.Да не забравяме и "прословутият" шанс от 25% за успех.
« Последна редакция: Януари 10, 2012, 01:42:02 am от desperado16 »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #34 -: Януари 10, 2012, 08:19:27 am »
защита в ръкопашен бой и могъщ замах отпадат ако използваш две оръжия. няма достатъчно точки за умения за да бъдат вдигнати. заради тях преди време бях пробвал да си направя яростен с копие. да си има берсерк защита в ръкопашен бой въртележка яростна фронтална атака и могъщ замах. едва ли щеше да има проблеми с босовете само че печели толкова лесно че ми стана скучно и го зарязах. яростния има толкова много предимства че направо освен че иска много разходи за храна и екипировка не виждам друг минус. разбирам че преди време са яли много бой и затова са направени промени само че с тези промени просто са размени ролите а това не е честно.
сетих се за нещо и за нещо друго:) да се направи така че героите да могат да подчиняват животни според класа си и да ги използват за по-бързо предвижване по картата а защо не и в бой ако ви допада идеята :) аз например с кеф бих си качил героя на някой грифон *hihi*
« Последна редакция: Януари 23, 2012, 07:22:56 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #35 -: Януари 24, 2012, 09:53:43 am »
Аз пък искам да се върнат старите ограничения за местене в гилдиите.Или поне да се помисли по този въпрос.Знам, че сега много хора няма да се съгласят с мен, но лично аз смятам че това безразборно местене само навреди на играта.Да улеснение е за прехвърляне на предмети, но ако пак се въведе ограничение например 5 или 10 премествания играта малко или много ще се промени.Очаквам много минуси за това мое мнение, но ако накарам поне 10 да се замислят ще си струва. ;)
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 09:57:35 am от rossross »
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #36 -: Януари 24, 2012, 10:06:23 am »
Аз пък искам да се върнат старите ограничения за местене в гилдиите.Или поне да се помисли по този въпрос.Знам, че сега много хора няма да се съгласят с мен, но лично аз смятам че това безразборно местене само навреди на играта.Да улеснение е за прехвърляне на предмети, но яко пак се въведе ограничение например 5 или 10 премествания играта малко или много ще се промени.Очаквам много минуси за това мое мнение, но ако накарам поне 10 да се замислят ще си струва. ;)

Докато имахте замък 2 години не ви вредеше,сега нямате и не можете да вземете и взе да ви вреди  :D :D :DТвърдо против съм тази идея,пак някакви напасвания на играта по свирката на някой щот така му изнася.Дайте някакви качествени предложения в тази теме,не я омазвайте с глупости.

Моето предложение е,че вече може да се помисли за нов клас герой,бедна ми е фантазията какво може да се направи като ново умение по старите герои,че да ги освежи чак толкова,в много игри освен избора на човеци можеш да избираш и различни митични герои....примерно Титан.Така няма да се насложат нови умения в старите герои,а избора на още 1-2 класа герои ще направи много по-разнообразна играта.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #37 -: Януари 24, 2012, 10:12:04 am »
Искам да няма ограничение от 100 рунда а да е бой до дупка  :)
Както по зоните така и на предизвикателства.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #38 -: Януари 24, 2012, 10:19:16 am »
искам да няма ограничение колко пъти да нападаш някой на предизвикателство освен в славата разбира се. и при победа да се получава примерно 20% от стойността на екипировката на врага в злато а защо не и по-голям процент :)
а и освен това мисля че няма да е лошо ако се направи това гилдиите да си имат вътрешни арени където членовете да си разрешават споровете :) без да се губи злато слава и т.н.
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 10:21:56 am от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #39 -: Януари 24, 2012, 10:30:57 am »
Докато имахте замък 2 години не ви вредеше,сега нямате и не можете да вземете и взе да ви вреди  :D :D :DТвърдо против съм тази идея,пак някакви напасвания на играта по свирката на някой щот така му изнася.Дайте някакви качествени предложения в тази теме,не я омазвайте с глупости.

Моето предложение е,че вече може да се помисли за нов клас герой,бедна ми е фантазията какво може да се направи като ново умение по старите герои,че да ги освежи чак толкова,в много игри освен избора на човеци можеш да избираш и различни митични герои....примерно Титан.Така няма да се насложат нови умения в старите герои,а избора на още 1-2 класа герои ще направи много по-разнообразна играта.
Знаеш ли разликата между мен и теб- никога не са ме вълнували замъците, точно заради това само помагам на определени гилдии и не бях в Невър когато имаха замък.А предложението ми не е продиктувано от това да имам замък и ако се приеме няма  да отида да стоя в гилдия заради замъка.Помисли малко, че вместо да си пишете в тема кой от къде откраднал и коя гилдия обрал, това няма да се случи повече от 5-10 пъти ако има ограничение.Е да и замъците няма да са на зеалотс поне не толкова (ще менят собствениците си, което ще бъде интересно), а Вашите също.Ерата на хаоса е все пак и за мен много по-интересно ще е ако местеното се ограничи.А ти бандитко си мисли каквото искаш и тълкувай както решиш предложението ми.Хората който са играли и са ме опознали поне малко в тази игра знаят, че никога не съм се възползвала за разлика от много други. :)
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #40 -: Януари 24, 2012, 10:37:55 am »
Предизвикателството е без точки за действие, а и след него екипировката ти не губи здравина. Следователно изгубилият не плаща за ремонт и така някой може да използва няколко облечени акаунта, за да си натрупа злато без да прави нищо.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #41 -: Януари 24, 2012, 10:42:53 am »
На друг вид дискусия се надявах, но явно няма да се получи.И един съвет бандитко- не мисли, че другите мислят като теб.Не помисли, че ако има ограничение ще трябват и герои, за да се пазят замъците и гилдиите и играчите ще трябва да преосмислят начина си на игра, веднага трябваше да се заяждаш.Май ме обърка с друг ;D
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 10:51:02 am от rossross »
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #42 -: Януари 24, 2012, 12:31:51 pm »
Знаеш ли разликата между мен и теб- никога не са ме вълнували замъците, точно заради това само помагам на определени гилдии и не бях в Невър когато имаха замък.А предложението ми не е продиктувано от това да имам замък и ако се приеме няма  да отида да стоя в гилдия заради замъка.Помисли малко, че вместо да си пишете в тема кой от къде откраднал и коя гилдия обрал, това няма да се случи повече от 5-10 пъти ако има ограничение.Е да и замъците няма да са на зеалотс поне не толкова (ще менят собствениците си, което ще бъде интересно), а Вашите също.Ерата на хаоса е все пак и за мен много по-интересно ще е ако местеното се ограничи.А ти бандитко си мисли каквото искаш и тълкувай както решиш предложението ми.Хората който са играли и са ме опознали поне малко в тази игра знаят, че никога не съм се възползвала за разлика от много други. :)

Ясно,сгрешил съм за теб,ти си най хуманния играч с който съм комуникирал и твоите намерения са най безкористни,а това че винаги участваш с героите си за атаки на замъци е само защото си добра душа и не можеш да отказваш на колегите  *hihi*.Колкото до замъците,ставаш банална,че само това ми е в главата,ще ти дам много елементарен пример,Западния предел също можеше да е на АСПАРУХ,но нека има и за други гилдии.....

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #43 -: Януари 24, 2012, 01:00:27 pm »
И аз съм против прелитането на герои от гилдия в гилдия като пчели през пролетна паша...........Просто така 6-7 човека въртят 40-50 героя и смисъл от атаки няма много-много, нека всяка гилдия си направи сметка как, с колко, какво, може ли...........Може да не е ограничено като бройка, но примерно може да е времево, примерно 168 часа от гилд в гилд.





P.S.Уточнявам че гилдията ни няма(и няма и да има) претенции за замъци и предни постове в ничии земи. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #44 -: Януари 24, 2012, 01:18:25 pm »
Ясно,сгрешил съм за теб,ти си най хуманния играч с който съм комуникирал и твоите намерения са най безкористни,а това че винаги участваш с героите си за атаки на замъци е само защото си добра душа и не можеш да отказваш на колегите  *hihi*.Колкото до замъците,ставаш банална,че само това ми е в главата,ще ти дам много елементарен пример,Западния предел също можеше да е на АСПАРУХ,но нека има и за други гилдии.....

Че то разликата между АСПАРУХ и ZEALOTS е формална бе пич - какъв Западен предел к'ви 5 лева :D :D . Ти например имаш по 4-5 героя и в двете гилдии и не си единствен.... ;) Аз също съм за това да се направи ограничение за прелитането от глидия в гилдия, както и това при обсади кървавите дрехи да намаляват със същия брой точки при загуба както е при плячка или при битки в зоните .
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 01:25:07 pm от oziris89 »