Автор Тема: Двоен шанс  (Прочетена 12786 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #45 -: Септември 25, 2012, 08:50:28 pm »
Жалко е че червените табелки опонират всяко наше мнение и не искат да признаят реално какво се случва с тази игра.
А те са просто играчи които грухат по някой диамант за да опонират, е успех радвайте се на к7 и си харчете диамантите
с вас без вас играта е трагедия и е към своя край, пък че сте раздали по някой бан дано ви избие комплексите във реалния живот  ;)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Двоен шанс
« Отговор #46 -: Септември 25, 2012, 11:00:18 pm »
Ми аз само на един герои имам премиум бързака и на другите си се движа и без пари да давам.Копането също така които го мързи така е.Нали за това са премиум бонуси и се заплащат.Като те мързи да копаш ход по ход даваш пари.Като те мързи да чакаш да пристигнеш даваш пари.Кое не е ясно?Навсякъде във всяка игра го има това или нещо подобно за улеснение.

И колко са такива като теб,които чакат по 30 минути да се предвижат от профка до профка и на всяка изкопана точка ресурс да влизат отново и отново в играта на всеки час? Сигурно играчите като теб се броят на пръстите на двете ми ръце.Аз не виждам как нормален геймър който цъка за кеф ще устои на това садомазо което ти всячески защитаваш! Няма обикновени играчи които да движат играта на горе и да карат зарибените да плащат пари да са по-добри от другите.Те тва е проблема.Ама тук в тоя форум си пишем глупости колкото да не умрем от скука или си на заплата и чакаш някой диамант аванс? Де да знам,на всеки въпрос имаш отговор от смешен по-смешен!? Вземи се спри,че ставаш за смях.Ае мое да ме банеш ти или митика все тая, и двамата сте един дол дренки. Имам чувството,че екипа ви плаща да сте такива "Специалисти по всичко в играта"

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Двоен шанс
« Отговор #47 -: Септември 25, 2012, 11:33:42 pm »
tontoer,евала бате с по горния постинг изричаш всичко,което исках да кажа, но с много по малко думи,ама късно те прочетох  и постнах долната боза! Чукча не читатель,он писатель  :D
Sheremetev, и кой нормален човек който може да пише скриптове ще се занимава с империал хиро,дето има 20 човека на кръст да пише ботове? Трябва да е бая изперкал! Екипа се надцени и стана от алчен,по-алчен.Продукта им не струва това което си мислят,че струва.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #48 -: Септември 26, 2012, 12:00:43 am »
Преди като имаше много хора си заслужаваше,не знам заради самите хора или играта но тогава беше наистина много интересно.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #49 -: Септември 26, 2012, 05:29:52 am »
И колко са такива като теб,които чакат по 30 минути да се предвижат от профка до профка и на всяка изкопана точка ресурс да влизат отново и отново в играта на всеки час? Сигурно играчите като теб се броят на пръстите на двете ми ръце.Аз не виждам как нормален геймър който цъка за кеф ще устои на това садомазо което ти всячески защитаваш! Няма обикновени играчи които да движат играта на горе и да карат зарибените да плащат пари да са по-добри от другите.Те тва е проблема.Ама тук в тоя форум си пишем глупости колкото да не умрем от скука или си на заплата и чакаш някой диамант аванс? Де да знам,на всеки въпрос имаш отговор от смешен по-смешен!? Вземи се спри,че ставаш за смях.Ае мое да ме банеш ти или митика все тая, и двамата сте един дол дренки. Имам чувството,че екипа ви плаща да сте такива "Специалисти по всичко в играта"
Добре де кажи ми игра в която няма платени екстри които те улесняват?Ти хем искаш да става бързо хем евтино.Навсякъде е така.А 30 минути нз кой пътува освен до острова ако имаш предвид ама при някое герой и това им е много до острова.Имам си 15-тина героя някъде ли се падат влизам си и цъкам със всички.Някои са 6-7 категория дори и премиуми нямат ей така си цъкам за кеф.Бързоход има само един и премиум има само той и това е.Просто като свикнеш с екстрите е много кофти после без тях и разбирам ви нормално е да мрънкате за това.Ама щом казвам,че има начин значи има.Отделно си има и хора мързели това е друг проблем.
Относно tontoer и той в облаците лети не знае къде се намира.Аз не знам като нещо не ви харесва защо седите и после кой бил мазохиста.Седите от години и играете и само мрънкане помня от няколко форумни боеца друго нищо.

Pith

  • Гост
Re:Двоен шанс
« Отговор #50 -: Септември 26, 2012, 11:26:35 am »
Ох, дано никога няма 8-ма категория. Съвсем ще изтрещи играта тогава. Трябваше още навремето да я орежат до кат. 5 и готово. Всичко останало се постига с разнообразие на друга основа. Ама пък е им е сложно и на екипа - хем трябва да направят игра за мен (където да се мисли, за да буди интерес), хем и картинки, и нови страховити чудовища за децата (за да буди интерес). Хем, разбира се - невъзможното...за да е доволен Sheremetev например...

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #51 -: Септември 26, 2012, 02:34:35 pm »
и от какво да сме доволни и как да не се оплакваме,защо преди имаше оборот на ресурси ,екипировка и диаманти между играчите и на пазара,сега какво има - трима дето ръсят бисери във форума и се опитват да ни накарат да повярваме че черното е бяло,защо преди във гилдиите имаше всеки ден комуникации между хората а сега с дни никой нищо не пише,защо имах аз  на всичките ми герои активирани пакети а сега даже не влизам и да събирам ресурс с тях,защо преди имаше и по 20 000 диаманта на пазара а сега се  стига и до 50,че това и 1 смс не е,защо всичко е толкова изоставено и не е коригирано с новите категории и безумните цени в 6-та и 7-ма,отиваш в многостепенна с наемници за хиляди диаманти слагаш им отвари с диаманти по 4 диаманта едната,купуваш отвари за храна и дух по 15 000 бройката,плащаш по 200 000 на битка и докато стигнеш до боса ти падат невероятните по 5-6 000 злато на битка,после ако имаш късмет да го биеш дропа също е уникален,1-2 лилави боклука които ги продаваш за 500-600 000 злато и може би една част от комплект 64 ниво с интелект 10 която я изхвърляш веднага,и повярвайте ми след като завърша задачата и си взема и наградата която е 5-10 диаманта и 150 000 злато почвам да играя хоро от радост и излизам да почерпя и приятелите понеже усилията които съм вложил  като време,и диаманти са възнаградени,и тогава 3-ма във форума почват да ти пишат - ама недей се оплаква всичко е нормално играчите са се отказали защото им е омръзнала играта не защото са теглили преди това по няколко м---и и са се разочаровали от бездействието на екипа,и за капак на всичко ти слагат един заслужен бан от 3 месеца и си лягат щастливи че са свършили нещо полезно а че играча(само в тази игра не се казва и клиент-да не би да даваме реални пари и те да си купуват реални неща с тях)е във нервна криза че е така п-----н не им дреме,трябва и името на играта да се промени в империален клошар  понеже трябва да се радваме на огризките които ни се подхвърлят,да навсякъде се плащат екстрите ама за парите си може да си развиеш нещо в играта а тук с 1 смс за 6 лв какво може да направиш,да дам 12 лв да си купя 1 епична рецепта,да дам още 12 лв за 1 удар със епичен чук и ако имам късмет да стане поне малко добра да си кажа ами има само още 7-8 наемника за оръжия а да не говорим ако искаме и добра екипировка,ами малко са лудите да правят това,преди имаше хора които купуваха и по 15-20 000 диаманта наведнъж ама с тях бяха царе,а сега бях събрал 7-8 000 диаманта и премиуми не съм пускал ама къде изчезнаха за няколко месеца знам ли,може би за това че продавах по 40-50 на ден да покривам разходите на 2-ма герои с които се мъчех да мина приключенията понеже друго какво да правиш в тази интригуваща някога игра,ама господа адвокати наистина е нормално да дам за героя ми над 10 000 диаманта(ако не и повече) да е рестартиран 2 пъти да има 1500 точност и над 1000 ловкост и да го бият някакви нещастници 5 нива по малки и с многократно по малки показатели,е след това давам сами 1,5 мил за поправка и 150 000 за отвари ама нали си е нормално злато и диаманти бол няма да се нервиме я,избираш си една от десетките зони в които има достатъчно да се печели и бягаш там,ама стига съм писал че ще го изтрият преди да са го прочели и 5 човека

с уважение към всички които ме разбират и знаят че съм прав за всичко,не че само се оплаквам без да имам основание макар че като гледам всяка една тема всичките са така

П.П, лично аз събирам сега диаманти за последен премиум пакет на само 1 герой и това ще ми е последния за тази игра,наближава пак нова година а беше обещано още миналата да се направи нещо по играта но досега промяната беше само че се увеличиха бановете които се раздават като награда на старите играчи
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #52 -: Септември 26, 2012, 03:33:02 pm »
За тебе ми е интересно само ако ти даде някои 1 млн. диаманта за колко време ще ти стигнат особено ако играеш активно с всичките си герои.Защото в една тема пишеш,че играеш с 1 герой само после в друга,че даваш по 50 диаманта на ден само разходи да покриваш.Да се чуди човек вече какво става из тази 7ма категория и как някои печелят от нея,а други фалират и не знаят какво да правят *xxx*.Как някои си развиват и гилдиите чак,а други гилдии затъват.Така е 6та и 7ма категория са безмилостни.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #53 -: Септември 26, 2012, 04:04:20 pm »
да играя само с 1 герой но от скука реших да завърша с други 2-ма приключенията и им активирах ордени за по 25 д колкото да ги завърша и изхарчих всичко бях останал с по малко от 50 д във всичките ми герои,имах и 4 епични чука 7-ма за оръжия и 1 за брони,купих 20 рецепти за над 2000  диаманта,платих 100 мил злато за да ги изработя с бонус от работилницата но сега ми е спокойно вече си седя и нищо не ме интересува,радвам се на развитието на другите гилдии и герои,доколкото ми е известно от 3-те най големи гилдии се броят на пръсти хората които играят с героите им,наскоро ми дадоха още 1 герой с който даже рестартирах - има още малко време активирани пакети да не отидат на вятъра,бях на гости на човека в софия и даже ми показа сметките си как е давал по 200 лв на месец за смс-и ама сега още 1 играч(не клиент) загубиха
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Двоен шанс
« Отговор #54 -: Септември 26, 2012, 11:32:40 pm »
трябва да се радваме на огризките които ни се подхвърлят,да навсякъде се плащат екстрите ама за парите си може да си развиеш нещо в играта а тук с 1 смс за 6 лв какво може да направиш,да дам 12 лв да си купя 1 епична рецепта,да дам още 12 лв за 1 удар със епичен чук и ако имам късмет да стане поне малко добра

Аз за кво рева тук,че това е най скъпата игра в нета(изключвам на Ицо бозите,там е много алчна работата)
Даваш 25 лева реални пари за нещо което трябва да е най доброто в играта по логиката на епичната изработка с епична рецепта и т.н и получаваш два лука и една дука в замаяна на твоите 25 лева.Следва половин час псуване по адрес на екипа и след 3-4 такива изработки изобщо спираш да изработваш каквото и да е!
И пак повтарям голяма грешка е основните действия на героите да зависят от премиум пакет и т.н. Във всяка добра игра(където цъкат много хора) основните действия на героите са безплатни,има доста други платени опции които могат да те направят по добър,но масата геймъри които играят с много малко инвестирани средства(или почти без пари) са ядрото на всяка добра игра.
« Последна редакция: Септември 26, 2012, 11:39:32 pm от Matros »

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #55 -: Септември 28, 2012, 10:39:23 pm »
1.На мен модератор ми е казвал,че взима диаманти от екипа секи месец.Така че това,което ви казва човека си е истина  ;)
Жалко е че червените табелки опонират всяко наше мнение и не искат да признаят реално какво се случва с тази игра.
А те са просто играчи които грухат по някой диамант за да опонират, е успех радвайте се на к7 и си харчете диамантите
с вас без вас играта е трагедия и е към своя край, пък че сте раздали по някой бан дано ви избие комплексите във реалния живот  ;)

2.Изключително съм възмутен от приказките за фекалии в моята тема  :D :D

3.Може да си мислите,че Отона не влиза,но не се залъгвайте по това,че не пише никъде. *stop*Този човек владее до съвършенство нинджуцо-изкуството да се прикриваш. :-XНе пишете за Него за да не попаднете в черния Му списък. *WASSUP* *WASSUP*Отон не спи-Той дебне *SPITEFUL*

4.Който пие бира не умира  *beer* *beer*

 :D :D :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Двоен шанс
« Отговор #56 -: Октомври 06, 2012, 01:46:41 pm »
4.Който пие бира не умира  *beer* *beer*


Само се посира!(?)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #57 -: Октомври 06, 2012, 02:41:21 pm »
Явно летя из облаците щом дремя в к7 а там се дреме значи летя из облаците
Може да ми викате ангелчето :D
Ама нещото което може да ме откаже е да се върна в 1во ниво
И щом се оплакваме значи ни е харесвала играта някога и се бориме да се раздвижат нещата пак да ни харесва,така че изказвания като не ви харесва довиждане не са много етични >:(

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:Двоен шанс
« Отговор #58 -: Октомври 06, 2012, 09:10:37 pm »
Според мене проблемите в играта са доста. На първо място е това, че играта я няма като реклама във фейсбук. Аз лично от там разбрах за нея. Бонусите безплатните, които бяха махнати спадат към тоя проблем. Втория също голям проблем е, неподдържането на играта и оправянето на бъговете. Причините НАС потребителите не ни вълнуват това е вътрешен проблем. Относно изработките не съм много съгласен, защото ако всичко излиза супер то тогава няма да е на висока цена ако се продава. Това е разликата. Обаче ако наистина трябва да дам реални 24лв бих полудял ако не получа нещо страхотно като изработка визирам Матроса. Лично той ми е ковал арбалет от лилава рецепта купена от мене в магазина и съответно удара. Излезна един абсолютен "епичен" боклук, за което той няма никаква вина. Аз лично избягвам вече да кова бижута с епични клещи, защото умирам като видя какво "чудо" се е получило почти всеки път. При броните не е така явно има дисбаланс и екипа трябва да го оправи, но как да го оправи като не го интересува играта, а след като не го вълнува играта се питам, защо работят в тая фирма все още? Всички игри се закриха или са пред закриване единствено остана версия 5 на империята там постоянно се сменят нещата има и много нови неща явно се работи само по нея. Тая игра е малко по-различна от Империята така, че не виждам причина да не се поддържа като хората.