Автор Тема: Вечнозелената ферма, Прерийно море  (Прочетена 6384 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Вечнозелената ферма, Прерийно море
« -: Април 20, 2016, 07:31:42 pm »
Предният път никой не се отзова, но все пак успях да се справя сама. Дано и този път сработи магията на публикацията  :-[
Приключението е в провинция Прерийното море. Това, което се отключва на 37-мо ниво и трябва да се приключи преди 39-то. Та там, на 5-та стъпка трябва да се прочисти зона Вечнозелената ферма. Двама жълти Отцепника с по 9к живот и 5к броня и двама Отцепник - стрелец, които са със "само" 6к живот и почти 3к броня. Ловкостта и точността и на четиримата уж не е много, но ми унищожават героя и партито за няколко рунда (а героят е мистик с над 200 ловкост)...  :'(
Пак съм изпробвала каквото съм се сетила, всевъзможни комбинации на наемници и оборудване... но за 15-на рунда (8 от които са от разстояние), битката приключва. В добрия случай умира единия стрелец и то само защото почти го убива Отцепника (благодварение на умението Объркване на единия наемник).

Моля за съвет, ще съм благодарна за всякакви насоки!
« Последна редакция: Април 20, 2016, 07:34:12 pm от Skarlet »
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #1 -: Април 20, 2016, 08:11:25 pm »
Аз лично я пропуснах тази стъпка, доста е абсурдна за 37-39 ниво.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #2 -: Април 20, 2016, 08:44:45 pm »
От една седмица се мъча, вече реших, че нещо фундаментално пропускам  :-[
Определено е абусурдна... Нещо недомислено има в нея. Няма да коментирам как от около 10к бойна сила на опоненнтите, в последната стъпка бойната сила е 20к (а според мен трябва да е и повече).
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #3 -: Април 20, 2016, 08:53:22 pm »
може би с аурата дето връща 25% щети ще може да се мине, и всички със щитове с допълнителен блок от полири, а оръжията с допълнителен крит, мистик може би също с удвояване на крита на 4ма от партито, и може и с чукове. аз също пробвах 5-6 пъти и мисля че не е невъзможно да се мине, бях го докарал почти до умрели, но истината е че удрят много силно и дори с 230 ловкост, и те с 64 точност ме удрят. Свалям им точността с 40%, отделно са и заслепени някои, но ще се опита пак, тактика се иска. Умението убиец на пазители не успя да сработи (не го показва в лога въобще). Умението убиец на воини работи, но нямам идея колко прави, в лога пише само че прилага

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #4 -: Април 20, 2016, 09:07:56 pm »
може би с аурата дето връща 25% щети ще може да се мине, и всички със щитове с допълнителен блок от полири, а оръжията с допълнителен крит, мистик може би също с удвояване на крита на 4ма от партито, и може и с чукове. аз също пробвах 5-6 пъти и мисля че не е невъзможно да се мине, бях го докарал почти до умрели, но истината е че удрят много силно и дори с 230 ловкост, и те с 64 точност ме удрят. Свалям им точността с 40%, отделно са и заслепени някои, но ще се опита пак, тактика се иска. Умението убиец на пазители не успя да сработи (не го показва в лога въобще). Умението убиец на воини работи, но нямам идея колко прави, в лога пише само че прилага

По време на битка като цъкнеш на някой герой му се виждам уменията.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #5 -: Април 20, 2016, 09:11:06 pm »
Героят ми е мистик на светлината, има си аура на възмездието, благословия, достатъчно (според мен) ловкост - 270 без колби, лекуване, изцелителен удар. Имам си наемник с объркване, което сработва само веднъж за битката, но има ефект. Имат корозия, игнориране на бронята и още разни други не толкова ефективни умения... Изкарах няколко битки с полири за брони, за увеличен критичен... Пробвах с лъкове, арбалети, чукове за две ръце. Пробвах с повече воини, само със стрелци, с трима мистика, с помощ от останалите ми герои... нищо не помага. Резултатите са сравними. Повече от един убит стрелец и останалите на около половин живот не мога да постигна.

Супер абсурдно ми изглежда всичко, имайки предвид, че почти никакви специални умения и атрибути нямат опонентите.
Но огромната броня, многократната атака при доста сериозни стойности на пораженията, разказват играта на цялото парти...
Нещо не е "калибрирано" май.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #6 -: Април 23, 2016, 11:58:35 pm »
Пълно безумие... с последните ъпдейти още по-силни са станали :(
И точността завишена, и щетите...
Май наистина няма минаване това  :'(
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #7 -: Април 24, 2016, 04:52:51 am »
абе как да няма минаване.всичко може да се, мине стига да има желание. аз бих направил така:героя и една наемка на първа линия подготвени със ловкост блок и жизненост, другите наемки с арбалети и помощ от приятел- преследвач въоръжен с мет. копия( мисля че са добре за тия нива) който има мн точност и крит. ако са екипирани добре ще ги биеш.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #8 -: Април 24, 2016, 11:18:29 am »
абе как да няма минаване.всичко може да се, мине стига да има желание. аз бих направил така:героя и една наемка на първа линия подготвени със ловкост блок и жизненост, другите наемки с арбалети и помощ от приятел- преследвач въоръжен с мет. копия( мисля че са добре за тия нива) който има мн точност и крит. ако са екипирани добре ще ги биеш.

Пак няма  да стане, ще просто свалят геройте на това ниво преди да са успели да го наточат достатъчно. Наистина са прекалили с тези Отцепници.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #9 -: Април 24, 2016, 02:27:31 pm »
абе как да няма минаване.всичко може да се, мине стига да има желание. аз бих направил така:героя и една наемка на първа линия подготвени със ловкост блок и жизненост, другите наемки с арбалети и помощ от приятел- преследвач въоръжен с мет. копия( мисля че са добре за тия нива) който има мн точност и крит. ако са екипирани добре ще ги биеш.
В подобна насока са и моите опити. Но преди промените отцепниците имаха малко по-малко от 100 точност срещу почти 300 ловкост на героя ми мистик (който освен това е екипиран със щит). Би трябвало да не могат да го уцелят, но практиката силно се разминава с теорията. Воините, прилично екипирани, въобще не успяват да стигнат до битка, стрелците ги смилат направо.
А след промените е още по-зле положението.

Апропо, не се оплаквам, търся съвет - ако не е станало ясно досега.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #10 -: Април 24, 2016, 03:35:55 pm »
 Прощавай, че в твоята тема пускам тоя пост. Преди малко отидох да се пробвам в една многостепенна зона във Тъмногория, Училището за стрелци. Там пак тия Следовници ми разбиха крътунката. Като на последната битка ползвах герой Бронко. Въпросния Бронко ми вдигна бойната сила от 50к на 110к, е шЪ ме извинявате ама има нещо извратено в това кое приключение до кое ниво трябва да се мине. Бия змии и твари с бойна сила 150 000 , не мога да се преборя с някакъв жълт следовник .
 Изразявам директното си мнение, че след промените , които направихте доста неща са непосилни в тая игра. Ще се поиграе още малко, докато напълно се изгуби интереса и чао..

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #11 -: Април 24, 2016, 04:00:06 pm »
Повечето приключения и зони са сравнително балансирани. Абсолютно съм съгласна, че не трябва да са лесни. Иначе просто си цъкаме, а не играем. Нормално е да се наложи да се пренареди формацията, да се променят уменията, за да се мине някой ключов момент.
Проблемът ми тук е, че или аз не мога да намеря правилната формула, или конкретната зона нещо не е както трябва. До колкото говорих с други играчи - клоня към второто.
Което не ми пречи да продължа да опитвам на принципа "луд умора няма"  *freak*
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #12 -: Април 24, 2016, 04:24:16 pm »
Никой не може да намери нищо към момента. След като не знаем кое как работи - всичко почива на сполучлива интуиция.
Играя играта от 15 месеца, а се чувствам уникален аматьор и безкадърник ;)
ДД

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #13 -: Април 24, 2016, 04:28:15 pm »
скоро го минах това приключение с герой преследвач и помощ от приятел- пак преследвач. моя герой на първа линия ловък и с щит, другия герой на втора скрит, с метателни копия. с първия опит и си паднаха. ловкостта на героя ми беше над 500, блока не помня, но се е бил без меч, така че не е бил много.а този дето ползвах за помощ, не помня, ама яки тупалки им вкарваше :)възможно е да съм имал и късмет.да ти кажа досега само едно приключение  ме  затрудни и го изоставих на мига. зарежи го и ти, напреде има още много приключения които да те издразнят :)

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Вечнозелената ферма, Прерийно море
« Отговор #14 -: Април 24, 2016, 04:32:15 pm »
ето едно минаване , тука съм 39 ниво

https://youtu.be/UDOQUSuExmY

Все още го няма модула за преглед на последните 5 битки и преглед на любими на други хора, който е доста важен