Анкета

Мислите ли да се отказвате от ИХ?

Да.
15 (19.2%)
Не.
9 (11.5%)
Не съм се замислял.
7 (9%)
Вече цъкам ей така.
32 (41%)
Писна ми тотално.
5 (6.4%)
Все още играя с хъс.
10 (12.8%)

Общ брой гласове: 74

Автор Тема: Идва ли краят за Вас в ИХ?  (Прочетена 20101 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Killah

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +3/-9
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #15 -: Юли 22, 2010, 03:47:00 pm »
Аз рядко пиша, но играта значително ми омръзна в последно време. Баланса между героите никакъв го няма, поддръжката е под всякаква критика, промените в 90% от случаите се "обявяват" постфакторно, отношението към хората които докладват проблеми е крайно неприятно ... мога да продължавам много. Критиката ми е основно, че тези неща не се променят от доста време, въпреки многото оплаквания.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #16 -: Юли 22, 2010, 07:00:25 pm »
Аз рядко пиша, но играта значително ми омръзна в последно време. Баланса между героите никакъв го няма, поддръжката е под всякаква критика, промените в 90% от случаите се "обявяват" постфакторно, отношението към хората които докладват проблеми е крайно неприятно ... мога да продължавам много. Критиката ми е основно, че тези неща не се променят от доста време, въпреки многото оплаквания.

 *bravo* Кратко и точно! *bravo*

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #17 -: Юли 22, 2010, 07:22:25 pm »
Аз рядко пиша, но играта значително ми омръзна в последно време. Баланса между героите никакъв го няма, поддръжката е под всякаква критика, промените в 90% от случаите се "обявяват" постфакторно, отношението към хората които докладват проблеми е крайно неприятно ... мога да продължавам много. Критиката ми е основно, че тези неща не се променят от доста време, въпреки многото оплаквания.

Кила, както винаги железен в изчерпателността си!  :hooray:

Да добавя: вече виждаме сериозна пазарна криза - аз от една седмица не работя по занаята, щото е задръстено с епици и никой не купува, въпреки, че диаманта скача ли скача ... цените падат и пак няма кой да купува ... вече е рядко да намериш нещо добро щото майсторите по една седмица чакат да им се продаде производството, а суровината е с пари. За златни и сини предмети - хептен. И така, задава се икономическа криза и все повече хора ще губят интерес. На всичкото отгоре брадати бъгове, които сериозно разстройват баланса, не се оправят, а когато ги докладваш - не ти отговарят. Ако продължиш да питаш ти казват: "земи тоз банан" един път, втори и след това се скатаваш и "вече няма бъгове" - не че се оправени, не, за Бога! - просто са неудобни и е по-добре за тях да не се говори с идеята да се забравят. Мен например взе да ми омръзва мистици с по 100 точност, които по всички правила на играта спрямо моята ловкост не трябва да имат шанс за критичен, изведнъж да им се появяват някакви 6-7% крит от нищото, и не стига това ами и ми вкарват по 2 в тия жални проценти. Но си трайкам и аз, както и Сион, щото отнесохме бананите когато разкритикувахме баланса. Цъкам, ама вече е некак вяло ... бутах още 4 акаунта ... от 10 дена не съм влизал в тях и не ме и влече ... шефа на бившия ми съюз и той го гледам, че му писна и вече не влиза.
Явно един по един ще окапеме като круши и ще останат разни свръх новаци дето няма да им правят впечатление някакви критични, некви баланси там, ще се кефят яко на хвърчащите мечове в анимацията и въртящите се картинки на уменията и на кокалите и ще помпят диаманти, докато им дават парички мама и тате ;)
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 08:02:17 pm от Aryan »
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #18 -: Юли 22, 2010, 08:48:17 pm »
И да добавя нещо по въпроса има ли друг клас герой който да е осакатяван както преследвача сега? ???

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #19 -: Юли 22, 2010, 08:55:30 pm »
Цитат
И да добавя нещо по въпроса има ли друг клас герой който да е осакатяван както преследвача сега?

Почна се  *hihi*

Абе що не ревахте във 2,3 и 4та категория ??? Писна ми да гледам такива изказвания
Боеца го драха всички....,ама всички без изключение. Не можех да мина една многостепенна  като хората,че чаках да мина горна категория и да си взема така нужната награда от сапфири и рубини и перли. И до като се осетя .....гледай какви цени имат сега  *hihi*  Айде стига сте ревали за преследвача или за който и да е било герой. Ако ти сметна колко кръв съм си купувал и какви пари съм дал бедна ти е фантазията.Колегите ми се смяха и ме мелеха на лягане и ставане. Ела да ги видиш хубостниците сега  :D Пеем в хора и гръмко викаме с по 24%  :D
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #20 -: Юли 22, 2010, 09:11:13 pm »
Почна се  *hihi*

Абе що не ревахте във 2,3 и 4та категория ??? Писна ми да гледам такива изказвания
Боеца го драха всички....,ама всички без изключение. Не можех да мина една многостепенна  като хората,че чаках да мина горна категория и да си взема така нужната награда от сапфири и рубини и перли. И до като се осетя .....гледай какви цени имат сега  *hihi*  Айде стига сте ревали за преследвача или за който и да е било герой. Ако ти сметна колко кръв съм си купувал и какви пари съм дал бедна ти е фантазията.Колегите ми се смяха и ме мелеха на лягане и ставане. Ела да ги видиш хубостниците сега  :D Пеем в хора и гръмко викаме с по 24%  :D
В 2-3 категория обръщахте ли поне малко внимане на наемниците си,че всеки ви къса от бой.Още дори нямаше ничия земя,замъци и какви ли още не простотии.Всеки тогава се бореше за слава.Пука му сега на някои колко има,ако в  ничия със наемниците си смачка някой какво значи слава.Нищо.
1.Преследвача няма умение което да действа на цялата група било то неговата или на противника.
2.Намаляне на пораженията наполовина при копията и ножките.
3.Наемници с боен вик,лидерство,проклятието на мрака и божествена благословия НЯМА.(освен най-старите играчи който са успяли да докопат наемник със проклятието на мрака)
4.Уменията засада и отвръщане бяха най-ползваните и добри умения при преследвача.Сега както станаха условни бонуси  всеки клас ги има сега.(Пазител с много ловкост и един меч с отвръщане-звяр)Понеже други умения,които да ползва преследвача няма.Ослепяването е възможно най-безполезното умение.
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 09:13:41 pm от desperado16 »

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #21 -: Юли 22, 2010, 09:54:05 pm »
Естествено, че хората от екипа се интересуват. Обаче са им нужни повече данни. Форумът е с тази цел.
Lord_SEVEN каза какво не намира за уместно (поне на първо място). За други играта "върви назад", обаче ще е по-добре да посочат с кое точно концепцията куца и какво не им харесва. Поне колкото да се видят основните причини за недоволство (за момента има една по-ясно изразена- големите разходи покрай битки). Хайде казвайте кои са останалите.
Кажи ми защо в тая тема няма нито едно мнение на човек от екипа,защо преди да въведат нещо не го обявяват. Защо да се тормозя да пиша след като всичко отива на вятъра, отпускарски сезон е разбирам, но поне да бяха оставили нещата както бяха. Биеха ни но по - рядко, сега като видя два дзвера с по 17к броня и живот ми става ясно че шанса за победа клони към 0.
Абсолютно безхаберие от страна на екипа към мненията и препоръките на хорат които активно играят /все още/.

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #22 -: Юли 23, 2010, 12:59:44 am »
Кажи ми защо в тая тема няма нито едно мнение на човек от екипа,защо преди да въведат нещо не го обявяват. Защо да се тормозя да пиша след като всичко отива на вятъра, отпускарски сезон е разбирам, но поне да бяха оставили нещата както бяха. Биеха ни но по - рядко, сега като видя два дзвера с по 17к броня и живот ми става ясно че шанса за победа клони към 0.
Абсолютно безхаберие от страна на екипа към мненията и препоръките на хорат които активно играят /все още/.                                                                                                 Явно не ги е грижа нашето мнение това вече е очевидно колега.От месец и половина направиха толкова промени против играчите какво ли не измислиха да ни  затруднят 1. се почна с епичните чукове .Така господа не е ли редно щом е награда този чук да не спирате играча да го използва като намери за добре независимо категорията а знете ли с колко трут е спечелен това е една малка подробност която давам да не говорим за другите нововъведения който направихте нали щяхте да правите играта забавна и интерестнна за нас играчите?

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #23 -: Юли 23, 2010, 03:08:31 am »
В 2-3 категория обръщахте ли поне малко внимане на наемниците си,че всеки ви къса от бой.Още дори нямаше ничия земя,замъци и какви ли още не простотии.Всеки тогава се бореше за слава.Пука му сега на някои колко има,ако в  ничия със наемниците си смачка някой какво значи слава.Нищо.
1.Преследвача няма умение което да действа на цялата група било то неговата или на противника.
2.Намаляне на пораженията наполовина при копията и ножките.
3.Наемници с боен вик,лидерство,проклятието на мрака и божествена благословия НЯМА.(освен най-старите играчи който са успяли да докопат наемник със проклятието на мрака)
4.Уменията засада и отвръщане бяха най-ползваните и добри умения при преследвача.Сега както станаха условни бонуси  всеки клас ги има сега.(Пазител с много ловкост и един меч с отвръщане-звяр)Понеже други умения,които да ползва преследвача няма.Ослепяването е възможно най-безполезното умение.

От 100 години говоря , че няма как всички герои да имат умения за повишаване на атрибути , само стрелеца да няма..Че не е нормално най- добрите умения на стрелеца да се намират бонус по предметите за останалите герои , а нито едно от техните водещи умения да го няма  по същите тия предмети за стрелците..Че единстено и само за тоя герой има рестрикции и откъм умения и откъм оборудване..100 год го говоря и бан отнесох за това - не че ми накърни егото особено - даже напротив - то като човек няма аргументи ,използва рестрикции...Постнах ли доклади как при битки с воини тоя 35% шанс за удар работи винаги и то в по-високи нива - постнах..Постах ли как между същите тия битки между мистик и стрелец шанса го нЕма никакъв - постнах..Питах ли само за воините ли работи - питах..И какво от това?!Случват ли се и променят ли се основни неща в геймплея без да бъдат оповестявани - случват се...И сега има едно ,дето е от два дни и го няма никъде..Поне аз не го видях в новините..А е съществено и основополагащо..Няма комунекация , няма разбиране и затова резултатите в подобна анкета ще са такива..Това обаче за хората които играят активно - демек и във Форума чак влизат..Ако тая анкета я постнете в играта 70% от хората ще отговорят ,че играта им харесва..И то си е така - хубава е, стига да не се задълбаваш в нея много..Затова вместо да си късаме взаимно нервите с Екипа ,  да ги оставим да правят каквото сметнат за добре - все пак това си е тяхната игра..А ния ще я играем докато има смисъл за всеки отделно - след това -- Адио Рио.. *pardon*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #24 -: Юли 23, 2010, 09:38:36 am »
Ами хора и аз съм на това мнение че играта в момента се играе за кеф и хората рано или късно ще им писне
Моето предложение е да се сложат някакви НАГРАДИ  за да има за какво да се бори всеки герои ?!!?!!?!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #25 -: Юли 23, 2010, 09:49:42 am »
Ами хора и аз съм на това мнение че играта в момента се играе за кеф и хората рано или късно ще им писне
Моето предложение е да се сложат някакви НАГРАДИ  за да има за какво да се бори всеки герои ?!!?!!?!
Пак лакомии........

Аз гласувах с "Писна ми тотално"...еднообразието убива !С тези диаманти и да бачкаш не бива - 60дм за чук,25 за орден,40-50 за мигновена и то кво станна - 20М само за диаманти... ми за ресурси ? Ако излезеш на + си Бога на занаятчийте.Ни битките са битки,абе  *freak* Да не кажа пак някоя глупост от сорта "това да използваш комплектите само с легендарен чук е ТЪПО " защото ще ми изтрият и този профил  *hmm* *hmm*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #26 -: Юли 23, 2010, 09:53:50 am »
Пак лакомии........

Аз гласувах с "Писна ми тотално"...еднообразието убива !С тези диаманти и да бачкаш не бива - 60дм за чук,25 за орден,40-50 за мигновена и то кво станна - 20М само за диаманти... ми за ресурси ? Ако излезеш на + си Бога на занаятчийте.Ни битките са битки,абе  *freak* Да не кажа пак някоя глупост от сорта "това да използваш комплектите само с легендарен чук е ТЪПО " защото ще ми изтрият и този профил  *hmm* *hmm*

Защо да сме лакоми нали трябва да има интерес да има за какво да се играе да има за какво да се бориш това е мнението ми

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #27 -: Юли 23, 2010, 10:05:01 am »
Ако искаш си дай номера на банковата сметка направо там да ти превеждат наградите  :D

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #28 -: Юли 23, 2010, 10:09:25 am »
Сега разглеждах статистиката на първите 10 играча с най-голям занаятчийски опит и видях, че повето от тях с дни не са правили предмети с изключение на Kilgor. Искам да попитам дали някой се издържа в играта само от битки в категория 6?
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 10:12:46 am от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Kilgor

  • Гост
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #29 -: Юли 23, 2010, 10:19:56 am »
Сега разглеждах статистиката на първите 10 играча с най-голям занаятчийски опит и видях, че повето от тях с дни не са правили предмети с изключение на Kilgor.

Дълго не бях майсторил, но то е по други причини. Без щаб на 25% бонус няма смисъл - ще станат в най-добрия случай като 48мо ниво с бонус. А щаба в 6-та е в пъти по-скъп от този в 5та. Над 2 милиарда и 200 милиона е само златото. Бавно ще се събере. Отделно и пазар няма в 6та категория, твърде малко са играчите, повечето са от моята гилдия и няма смисъл от търговия. А без да се продава част от производството е доста скъпо удоволствие.