Автор Тема: Коментари 0тносно битките за замъци и предни постове  (Прочетена 17917 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Драги ми колега Деад_кинг,много добре осъзнавам положението ;)
А ти преди да пишеш помисли ли,че срещу някои гилдии денонощно има някаква атака? Просто си правиш 2 гилдийки от мулетата и набелязваш жертвата...
А в случай,че не си ме разбрал,аз също не харесвам промените,но съм предпочел да оставя момчетата и момичетата да си свършат работата,вместо да ги хуля и обвинявам ;)
Истината е,че всичко си беше съвсем наред преди... но нима нещо фатално се е случило? И аз не одобрявам разминаването в категориите,но нима това вреди чак толкова?
За мен е все 1 са вдигнали цената на хляба... народа недоволства,но след време ще свикне и ще се нагоди към положението... някои по-бързо от други ;)

А и ти нали разбираш много повече от всички обясни ми нещо.
С тези промени какво се постига?
1)дава се възможност на Зеалоц да нападнат и да вземат к4 замъците... еии,ма те хората са се засилили да го правят бе :Д щото и в к4 замъци искат да влагат диаманти :Д
2)дава се възможност на Зеалоц да си защитят замъка к5 ... ами нима не го направиха с герои категория 5 ??? Тоест дори да не се беше променило нищо и да си стояха старите правила-замъкът пак нямаше да падне ;)
Та кажи ми форумни потребителю дефакто КОЙ ПО КАКЪВ НАчИН ПОСТРАДА ОТ ТОВА ПРАВИЛО С НЕщО? а НЕ  КОЙ БИ МОГЪЛ ДА ПОСТРАДА от новите правила при обстоятелства,които надали ще се случат.
Хайде обясни ми,че аз не разбирам ;)

Вие виждате само негативните страни... вярно,че са очеизбождащи,но напълно си затваряте очите за ползите и възможностите,които получавате :)
Екипа първо е обмислил всички страни,огледал е отвсякъде положението и тогава го е приел... това,че вие виждате само от вашия си ъгъл си е за ваша сметка :)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
приятели не си хабете думите,щото няма кой да ви чуе.не разбрахте ли вече ???в тая игра има една единственна гилдия,която ще е водеща и това са зелотите,не ви ли стана ясно вече???пак с риск да ме баннат ще изразя всеобщото мнение.зелките казват,че били налели хиляди левове в играта,вярвам им,но питам ви аз,кой би налял толкова пари в игра,ей така моментнно в смисъл да закупят една камара диаманти за тия пари и толкова,без никви други преференций или облагодетелствания???ами те диамантите,рано или касно свършват,ем няма такива хора.зелотите просто са си купили да са водещатата гилдия и това е.а и вече взе много да се набива на очи,не мислите ли??така че господа зелоти,не ми се правете на света вода ненапита,че никога нищо не знаете и едва ли не,последни научавате за нововаведения и тем подобни.кои гилд,беше облагодетелстван от последните промени-вие и пак вие.говоря за въвеждането на стражите да се бият в защита на замъка,говоря и за нововъведените правила за обсади и защита.особенно последното.искам да знам примерно-какво ги интересуват управниците на играта кой колко пари и диаманти е налял за да развитие замък,че пускат такива условия,ама не,вие сте им ревали и то с цяло гърло,колко злато и диаманти сте налели в замаците кат 5.и после-хоп,ама ние нищо не знаехме,обяснете ми че не схващам,за коя друга гидия освен вашата има някакъв интерес,от тези нововъведения за обсадите???аз не виждам друга освен вашата:Dимали сте - дали сте.ем да не сте го е развивали,като сте мислели да варите в по горна категория.какви шансове имат срещу вас-играчи кат 5-нулеви.облагодетелствани сте отвсякъде.а после,дори и да бутнат нещо в играта,то ще е ей така,да отбият номера,а вие вече ще сте недостижими за обикновенните играчи.в една тема един от вас беше казал,че е налял 1800 лева и точните му думи бяха,цитирам-плащаш си- играеш.убедих се че това е горчивата истина.аз съм прост играч който пращам по някое смс-че от дажд на вятър и просто сам никой??и които се опита да ме убеди в противното,мога само да му се изсмея в лицето,все пак и ние не пасем трева.ако искате ме баннваите,ако искате ме триите.

Управление на гилдията
Увеличава броя на членовете на гилдията с 5 на ниво.
Всяко ниво разрешава строежа на още един преден пост на гилдията.
Стойност Ниво 16:злато   8703627    диаманти 7164 (плати си и бъдете 80 члена  :D )

дори и не ти чета целия пост защото си на ти с литературата, пишеш  много, не казваш нищо, когато станеш 1ви в ИО без кредити ще се обадиш нали ?
разликата е че там и да плачеш ще те изтрия от картата но ако пишеш в форума ще ти се смеят  :D
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ПРОМЯНА НА ГЕЙМПЛЕЯ ЗАРАДИ 5 НЕЗАДОВОЛЕНИ, БЕЗСИЛНИ ДЕЦА, които не гледат в паницата си ... (ако се променя само за тяхната безпомощност, в този смисъл)

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
....
И ако все пак това правило остане да се забрани присъедниняването на членове към гилдията,докато има действаща атака. :)

Твърдо против тази част от изказването ти съм, точно в това присъединяване се крие изненадата и шанса на по-малките гилдии да победят по-голяма. Ако се забрани тогава наистина няма да има шанс зелките да се свалят от върха (поне не скоро)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
а значи и скоро трябва да бъде  :D
то бива наглост ама чак пък толкова
до сега да сте си развили замък ама не, даите наготово  *PUNISH*
относно морските чеденца те не знаят елементарни неща от менюто на играта замъци ще ми събират при условие че някои хора се изказаха недвусмисленно че са шепа да не казвам какво и се прибраха по старите си гилдии  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
народа вече се обезвери . и има отаказли се играчи и вчера и днес. накрая ще си играят 4-5
vitq 4-5 от ZEALOTS има отказали се също, знам че само натягаш обстановката за кеф ама...

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
с 2 думи обединението прави силата а парата фукарата, това е от мен, лек ви ден  *hihi*

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Управление на гилдията
Увеличава броя на членовете на гилдията с 5 на ниво.
Всяко ниво разрешава строежа на още един преден пост на гилдията.
Стойност Ниво 16:злато   8703627    диаманти 7164 (плати си и бъдете 80 члена  :D )

дори и не ти чета целия пост защото си на ти с литературата, пишеш  много, не казваш нищо, когато станеш 1ви в ИО без кредити ще се обадиш нали ?
разликата е че там и да плачеш ще те изтрия от картата но ако пишеш в форума ще ти се смеят  :D
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ПРОМЯНА НА ГЕЙМПЛЕЯ ЗАРАДИ 5 НЕЗАДОВОЛЕНИ, БЕЗСИЛНИ ДЕЦА, които не гледат в паницата си ... (ако се променя само за тяхната безпомощност, в този смисъл)
Стига сте писали глупости господа, и от двете страни писна ми да ви чета простотиите.А ЛЦФ Диването вече минава всякакви граници, да наясно сме че без кредити човек няма как да стане първи, и да наясно сме че ти си мнооооо ама мнооооо добър на ИО - стига си се фукал с игра която ти разрешава измамата т.е. да играеш със ако искаш и 10 акаунта и да се наливаш безобразно от тях ,,,, да ние не пасем трева и също сме играли ИО но за разлика от тебе не се надуваме така, да ние също сме правили по 14-15 проки в ИО и също сме правили по близо милионни армии, за съжаление нито в момента имам необходимото време или необходимите средства за да ти преподам урока който заслужаваш  и там щото тука те видях колко струваш, на предизвикателство вече ти набивам кофата всеки път, скоро ще е така и в зоните, а не съм дал повече от 100 -ина лв откатато я играя играта за смс-и.Така че господин надувка стига си се надувал щото може да се намери човек дето да ти спука сапунения сериал *hihi*.А е да не забравя да те питам, какво става нещо въпреки простотиите които преди ми беше писал на лично май нещо имената на наемниците ти ги гони яка "цензура" а??? *hihi* *hihi*  ;D
Колкото да писанията ти - вярно е така е, във всички онлайн игри е така човека налял повече пари в играта ако разбира и знае как да играе би трябвало да е по-добре от другия който не е пращал смс-чета :D
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 08:59:37 am от Holly Avenger »

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Управление на гилдията
Увеличава броя на членовете на гилдията с 5 на ниво.
Всяко ниво разрешава строежа на още един преден пост на гилдията.
Стойност Ниво 16:злато   8703627    диаманти 7164 (плати си и бъдете 80 члена  :D )

дори и не ти чета целия пост защото си на ти с литературата, пишеш  много, не казваш нищо, когато станеш 1ви в ИО без кредити ще се обадиш нали ?
разликата е че там и да плачеш ще те изтрия от картата но ако пишеш в форума ще ти се смеят  :D
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ПРОМЯНА НА ГЕЙМПЛЕЯ ЗАРАДИ 5 НЕЗАДОВОЛЕНИ, БЕЗСИЛНИ ДЕЦА, които не гледат в паницата си ... (ако се променя само за тяхната безпомощност, в този смисъл)
за теб може да не казвам нищо,това си е твой проблем и не ме валнува.но какво общо има тук ИО,така и не разбрах.двете игри са коренно различни,както геймплей-така и в системите за водене на битки.и колкото до ИО,не веднъж,сме се събирали и занулявали парвия в класациятя,ей така-за кеф.така че класацията в ИО е доста относително нещо :D и там има различни първи места - по нетни,по доблест и т. н.за твое сведение в ИО,сам ставал първи по доблест и с най много медали.но не виждам смисъл да го обсъждаме тук.                                                                                                                                                                 
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 09:24:30 am от neltarion »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Стига приказва глупости бре... мислехте за по-умен от митиньо !Хубаво ще си платим,ще станем 100 човека.Но като сме 5-та категория какъв АДЖЕБА ни е шанса срещу 100 човека 6-та категория с 6-та кат дрехи и 6-та кат наемници ???????
Ще станете 6 категория. *SARCASTIC*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Kilgor

  • Гост
До тук се очертва едно единствено искане от страна на недоволните - Как да вземем замък на готово ? На практика това искате. И не става дума само за нашите замъци, ами и за тези които са 4та категория. Искате едни гилдий да вървят напред, да полагат услилия, да првземът замъци с по 3-4 атаки ( по 12 точки за действия ), да строят сгради в тях ( милиони злато и хиляди диаманти ) и накрая някой друг, който през цялото време се СПОТАЙВАЛ, не е правил нищо в играта да влезе в готов замък. Без да се бие, без нищо. Ей така. Старата гилдия собственик минава в по-горна категория и скатавките се нанасят  ???
Ми супер, да си направя една гилдия 3та категория и ще я държа 3 години там. После направо се нанасям в опразнените замъци. Най-елементарна справедливост лисва в това. Това ли искате ? Хахахаха - дори и комунистите не са могли толкова малоумно да го измислят.

П.П. А ти, Dead_King , за какъв се мислиш , че да казваш кой да мълчи и кой какво да говори ? Върви да оправяш правописните грешки на хлапетата, това най-ти приляга  :D :D :D

Kilgor

  • Гост
П.П. А ти, Dead_King , за какъв се мислиш , че да казваш кой да мълчи и кой какво да говори ? Върви да оправяш правописните грешки на хлапетата, това най-ти приляга  :D :D :D
Е знаем,че за вас е перфектно - нали заради вас бе измислено  *freak* Някой да те е карал да наливаш пари ? Отоговора е един ще направите ато Фион -- те стояха повече от 1-2 месеца 4-та категория,за да пазят замък. Искаш замък - стоиш 49-то ниво и това е.Кой е казал,че искаме замък без бой ? То бой,бой но нали се сещаш,че за да имаме някаквъв шанс числеността ни трябва да е 1/6 примерно. На нас да ни позволят да имаме 600 човека,а вие да сте си само 100 и няма да мрънкаме. Hahahahahaha


Е добре, ще стоиш не 4 месеца , а 5 години. Хубаво. И нали когато все пак тръгнеш да качваш и някой идва НАГОТОВО  ??? Спече ли замък, докато гилдията собственик го защитава. Много е трудно, но е възможно. Но иска много здрава игра месеци наред.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
П.П. А ти, Dead_King , за какъв се мислиш , че да казваш кой да мълчи и кой какво да говори ? Върви да оправяш правописните грешки на хлапетата, това най-ти приляга  :D :D :D
Е знаем,че за вас е перфектно - нали заради вас бе измислено  *freak* Някой да те е карал да наливаш пари ? Отоговора е един ще направите ато Фион -- те стояха повече от 1-2 месеца 4-та категория,за да пазят замък. Искаш замък - стоиш 49-то ниво и това е.Кой е казал,че искаме замък без бой ? То бой,бой но нали се сещаш,че за да имаме някаквъв шанс числеността ни трябва да е 1/6 примерно. На нас да ни позволят да имаме 600 човека,а вие да сте си само 100 и няма да мрънкаме. Hahahahahaha

Ние сме 75,а не 100.Няма как да сте 600 по простата причина че максималния брой членове на една гилдия е 100. *crazy* *TEASE*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
 В тоя район съм.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
До тук се очертва едно единствено искане от страна на недоволните - Как да вземем замък на готово ? На практика това искате. И не става дума само за нашите замъци, ами и за тези които са 4та категория. Искате едни гилдий да вървят напред, да полагат услилия, да првземът замъци с по 3-4 атаки ( по 12 точки за действия ), да строят сгради в тях ( милиони злато и хиляди диаманти ) и накрая някой друг, който през цялото време се СПОТАЙВАЛ, не е правил нищо в играта да влезе в готов замък. Без да се бие, без нищо. Ей така. Старата гилдия собственик минава в по-горна категория и скатавките се нанасят  ???
Ми супер, да си направя една гилдия 3та категория и ще я държа 3 години там. После направо се нанасям в опразнените замъци. Най-елементарна справедливост лисва в това. Това ли искате ? Хахахаха - дори и комунистите не са могли толкова малоумно да го измислят.

П.П. А ти, Dead_King , за какъв се мислиш , че да казваш кой да мълчи и кой какво да говори ? Върви да оправяш правописните грешки на хлапетата, това най-ти приляга  :D :D :D
Килгорчо пак ръси мозъци където трябва и където не трябва.
1.Никой не иска нищо наготово - писах една тема в предложения замъка освен със превземане да може и да се отстъпва и чрез дипломация, един вид покупко-продажба така да се каже.Е никой няма да ви даде същите пари които сте инвестирали в него но да кажем 1/4 или 1/5 ми се струва добра цена като се има предвид че
вече е втора ръка след като е ползван от вас  *hihi*
2.Замъците според мен трябва да са си тясно обвързани с категориите или както си беше преди - за даден дамък 5 категория могат да се бият и защитават играчи от 3-та до 5 -та включително.Така ако искате да си пазите замъците 5 категория да сте стояли там а не да сте се юрвали като невидяли в 6-та, както впрочем направихте и в 5-та, вашата гилдия си счупи краката да стане 5 категория и както каза ти по твоите лични думи си стоя незнам си колко време 49 ниво, и с право разработчиците се оплакваха че не могат да ви насмогнат  *hihi*Чудно ми е само едно защо толкова бързахте да отидете в 5-та и воала, отговора сам ми дойде - ми много просто щото пуснаха малко по-късно замъците затова  *hihi*

newcomer

  • Гост
Отоговора е един ще направите ато Фион -- те стояха повече от 1-2 месеца 4-та категория,за да пазят замък. Искаш замък - стоиш 49-то ниво и това е.Кой е казал,че искаме замък без бой ? Hahahahahaha


Да ви припомня тази стара история Зли Кралю. Стояха си притежателите на замъка в 4-та категория, майсторяха си, събираха ресурси, въоръжаваха стражи и прочие. Но на доста топ играчи им омръзна да стоят в тази категория и преминаха в следващата. Фион надушиха този момент и атакуваха и спечелиха битката. Tези, които бяха вече 5 категория - цъкаха с език..бре защо не си стояхме в 4-та. Имаше доста неприятни моменти, бъгове и така нататъка - все пак това беше първа обсада на замък - и се отправиха редица запитвания и привеждане на факти, screenshots и т.н екипа да оправи положението. Достигна се до решение, което да удолетворява всички страни.