Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 125420 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Акоти имаш повече слава от тях,те могат да те предизвикват.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Khan_Asparuhh

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +4/-59
    • Профил
Ако на мен ми отговаряш това ми е ясно, каде е логиката това ми е въпроса????

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Логиката е следната - ако сте натрупал много Слава в категория 3 примерно и сте се разправил с де що има герои там, когато влезете в 4та нормално ли ви се струва да сте примерно първи в класацията пред герои 39 ниво с предмети от еднократни рецепти да кажем, само защото вие сте я натрупали тази Слава в долната категория? Нормално е герой, който е в края на категорията а вие сте в началото и, да е по-силен и по-славен от вас.

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Няма ли да е редно при смяна на професията да се ресетват задачите на приетите вече приключения, защото остават неизпълними... Все пак един бивш оръжейник и настоящ бижутер не може да изкове камите нужни в 7 стъпка примерно. Или поне да има начин да се откажат и да се вземат наново вече със задачите за съответната професия. Ако и това е непосилно поне да могат да се откажат да не стоят така и да дразнят.

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Няма ли да е редно при смяна на професията да се ресетват задачите на приетите вече приключения, защото остават неизпълними... Все пак един бивш оръжейник и настоящ бижутер не може да изкове камите нужни в 7 стъпка примерно. Или поне да има начин да се откажат и да се вземат наново вече със задачите за съответната професия. Ако и това е непосилно поне да могат да се откажат да не стоят така и да дразнят.
Не, защо?
Трябва да има последствия от избора, който сте направили, все пак.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Интересно ми е да разбера каква е логиката за градацията при надниците и лечението на наемниците в различните категории.
Предполагам не само на мен.
Някак странно ми изглежда максималната стойност на лечението на наемник пета категория да е около 12 000, а в шеста - 120 000... и то при положение, че доходите не са драстично по-високи...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Първо доходите изобщо не са по-високи.Второ няма логика. ???
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Няма ли да е редно при смяна на професията да се ресетват задачите на приетите вече приключения, защото остават неизпълними... Все пак един бивш оръжейник и настоящ бижутер не може да изкове камите нужни в 7 стъпка примерно. Или поне да има начин да се откажат и да се вземат наново вече със задачите за съответната професия. Ако и това е непосилно поне да могат да се откажат да не стоят така и да дразнят.
Не, защо?
Трябва да има последствия от избора, който сте направили, все пак.
Защото приключенията са един доста голям стимул за игра и са доста интересни като изпълнение. Наградите от тях са доста сериозен бонус, който си тежи на мястото. Пропускането им е един доста голям минус за самия играч. Една възможност за ресетването им би била един добър реверанс към играчите.Както и в реалния живот можем да се предоговорим с ханджията и вместо ками да му направим пръстени, защо да не стане и тук. Разбирам че смяната на професия става по желание и я правим на своя глава, но е предвидена като опция в играта, заради която можем да пропуснем "солта" така да се каже - приключенията. Не ме разбирайте погрешно , не искам да прозвучи като заяждане, но отговор от рода "Трябва да има последствия от избора, който сте направили, все пак" звучи малко като "Не ме занимавай, имаме и по важна работа от това да ти изпълняваме прищевките".

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Цитат
Считано от днес пораженията на всички оръжия от категория 6, както и пораженията на всички тояги, от всички категории, ще бъдат ребалансирани.

Какво ще рече това т.е. знам какво значи, но как точно са се прменили. че не забелязвам особена промяна. Или как ще се променят евентуално?

п.п. Нямаше ли някакви партита между герои да се въвеждат някой да има информация относно това ?

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен Khan_Asparuhh

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +4/-59
    • Профил
Логиката е следната - ако сте натрупал много Слава в категория 3 примерно и сте се разправил с де що има герои там, когато влезете в 4та нормално ли ви се струва да сте примерно първи в класацията пред герои 39 ниво с предмети от еднократни рецепти да кажем, само защото вие сте я натрупали тази Слава в долната категория? Нормално е герой, който е в края на категорията а вие сте в началото и, да е по-силен и по-славен от вас.
 
 Вижте, по тази логика (например) ако аз съм 3к и имам занаят 10000т и влезна в 4к а там първия е с 9999т( и прави епици в тази категория) кои заслужава да е пръв тук ??? , но това е само малко отклонение, да се варнем на славата просто самата битка м/у 20н и 29 ( пи положение разделението на категорията)  е несправедлижа според мен, когато героя с по голямата слава стане 25н нека да може героя от 29н да го предизвиква и да се види кои е по-добрия (при изравнени възможности поне при оборудването на героя) Още търся отговора за логиката - за славата.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
отговора при мен беше на 40то като ги изплющях здравата сега сами се натискат  :D
не ми се философства ама славата е мега глупост и порочен кръг, чешате си езиците за никакъв проблем, ако някои решат няма да имаш слава то е много ясно

Неактивен parlyament

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +12/-11
    • Профил
    • Ел. поща
Господа от екипа, аз имам един такъв въпрос. Какво означава "Считано от днес пораженията на всички оръжия от категория 6, както и пораженията на всички тояги, от всички категории, ще бъдат ребалансирани."? Ще даде ли някой по подробна информация по вапроса или пак ,ще се правят промени които напълно,ще разбият и без това крехкия баланс между различните герои?

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Считано от днес пораженията на всички оръжия от категория 6, както и пораженията на всички тояги, от всички категории, ще бъдат ребалансирани.
 Аз също много се интересувам от превода на ИДИОМА "ребалансиране"....
 Взеха много трудно да мрат стръвниците, дето ги бия с ребалансираната си тояга... ???

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
След ребалансирането на тоягите, има баланс при оръжията. На тази промяна се надявам отдавна, няма как една проста пръчка да е с поражения и блок на меч за две ръце ;)

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
и си прав и не съвсем....
 Меч за две ръце- 25кг
 Кована броня-     40кг
 Кован шлем-         5кг
 ковани ботуши     10кг
 ковани ръкавици-  5кг.....
 Това са стотина кг.... И ти 20 рунда въртиш ли въртиш меча... Пък вземеш, че уцелиш някой, дето я се е бронирал с 20 кг, я не...  За да има наистина някакъв баланс тежко екипиран играч трябва да пропуска ред след 10-ия рунд..., а след 20-ия да пропуска по 2-3 пъти реда си....